Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Akik jól kijöttök az anyóssal,...

Akik jól kijöttök az anyóssal, milyen témákról beszéltek? És mit csináltatok hogy első ránézésre szimpik lettetek?

Figyelt kérdés

2016. dec. 8. 12:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Engem eleve nem utasított el az anyós, de mivel nem csináltam semmi baromságot, nem is volt oka utálni. Jó, feleségem nem "anyuci pici lánya" és én sem a megtestesült ördög vagyok, aki elveszi tőle a legféltettebb kincsét. Bevágódni már kb a 3. alkalommal bevágódtam, mert nem érezte jól magát én meg felajánlottam, hogy főzök valamit és én csináltam meg a vacsorát.

És mindenféle témáról beszélünk. Napi teendők, lakás, takarítás, főzés, munka, politika ( mondjuk ebben eltér a véleményünk, erről inkább apóssal beszélgetek ).

2016. dec. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszi, ezek jók 😊
2016. dec. 8. 12:46
 3/16 anonim ***** válasza:
95%

Nem csináltam semmit, ugyanúgy viselkedtem vele mint mással is.

Szerencsém volt, mert nem úgy állt hozzám hogy ellenség vagyok, hanem megismert.


Beszélgetünk mindenféléről: munka, gyerekek, programok, ő elmondja a tv-műsorokat amiket néz. Most nincs senkije, randizgat, ezekről is beszélünk.

2016. dec. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
28%
A mi rokonságunkban ritka, hogy az anyós nem jön ki a fia feleségével. Habár a menyek nem beképzelt, férfi szüleivel tiszteletlen nők. Tudnak főzni a családra és nem a netről rendelnek kaját. Nem várják meg a férjet a mostalannal, kossszal hogy majd az munka után takarítson el. Gyerekszerető, értelmes nők. Ilyenek ellen nem sok anyósnak van kifogása. Illetve elfogadják az idősebb ember tanácsait, tapasztalait meghallgatják gyereknevelésről vagy bármiről. Nem az van, hogy mit ugat bele az anyós pajtás vagy vén szatyor. És nem eleve úgy állnak az anyóshoz, hogy jobb minél távolabb tőle. Tehát nem úgy viselkednek, mint sok nő ezen az oldalon. Ez csak szimpatikus lehet.
2016. dec. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%

Engem imád anyósom, pedig a férjem tipikus anyuci pici fiacskája (volt).

Még egyetemista voltam, amikor megismert, első pillanattól fogva kedves volt velem.


Szerintem normális ember nem elutasító, ha te is normális vagy.

2016. dec. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!😊
2016. dec. 8. 13:28
 7/16 anonim ***** válasza:
94%

Én ugyanúgy viselkedtem, ahogy általában szoktam... Kedvesen, mosolygósan, nyitottan. Mindenféléről beszélgettem vele eddig, munkáról, suliról, a gyerekeiről :-)

Ja meg van köztünk 200 km, úgyhogy lehet hogy ez is közrejátszik :D

2016. dec. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem lettem azonnal szimpatikus, kifejezetten hűvösen fogadtak. Aztán pár év alatt nagyot fordult a helyzet. Egyszer, jó tíz év után rákérdeztem, hogy mi történt... azt felelte akkor fogadott el, amikor látta, hogy a naaaaaagy szerelem már rég lecsengett, de a fia még mindig nagyon boldog mellettem.
2016. dec. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

én már jó pár éve nem beszéltem vele ... hal istennek

de a párom és anyám jól kijönnek bár unalmas melo a téma mindig

2016. dec. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Elöször nagyon feltem tőle az előítéletek miatt. Aztan nagyon jóban lettünk, 3 fia van, azt mondta végre lett lánya is :)és tényleg. Mindenről lehetett vele beszélni, okos volt, művelt, magára és kőrnyezetére igényes, igazi nő. 8 eve váratlanul meghalt, azóta se hevertem ki :(
2016. dec. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!