Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Első szerelem? Mit éreztetek...

Manócska1 kérdése:

Első szerelem? Mit éreztetek vagy csináltatok vicces dolgokat?

Figyelt kérdés
én például általánosba hetedikes voltam mikor nagyon szerelmes voltam egy akkor nyolcadikos srácba. ő nem viszonozta,.. de én ha megláttam,olyan zavarba jöttem hogy össze akadozott a lábam. meg elmentem hozzájuk,becsengettem és elszaladtam

2016. okt. 15. 21:34
 1/4 anonim válasza:
Haha:D Azt hazudtam a szüleimnek hogy a barátnőmmel találkozok (ő is be volt vonva) közbe meg egy fiúval találkoztam és meg azon a találkozón megakart csókolni,én meg elhúztam a fejem. Nagyon kínos volt.:D
2016. okt. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Hetedikben kezdődött, amikor átkerültem hatosztályos gimibe. Második félévben kezdett tetszeni egy osztálytársam. Emlékszem, anyukámmal elmentünk egyik hétvégén Siófokra és nekem csak ő jàrt az eszembe, egyik nap aludni sem tudtam tőle. Aztán fokozatosan egyre jobban szerelmes lettem belé, nyolcadikban meg már nagyon. Eleinte nem tudtam hogy ez szerelem vagy sem, de aztán megbizonyosodtam, hogy az. Imádtam őt nézni, persze ha nem figyelt, mert akkor mindig zavarban voltam. Nyolcadikban már állandóan ő járt a fejemben, többször benne volt az álmaimban, mindenről ő jutott eszembe.

Hülyeséget nem csináltam, vicces dolgokat sem.

2016. okt. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi,írjatokmég
2016. okt. 19. 18:01
 4/4 anonim válasza:

Barátnom osztalytarsa volt az a pasi aki tetszett nekem. Es mondtam neki h lopja el a kepet a gyereknek mert ők a falra ragasztottak ki magukrolxd

Meg szerelmes levelet dobtam be a szekrényébe. De ő lecsunyazott hkapja bexd

2018. aug. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!