Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyosjelolt sajnos lehuzza a...

Anyosjelolt sajnos lehuzza a sajat fiat. Hogy oldjuk meg?

Figyelt kérdés

Eloszor is ez nen anyospocskondiazos kerdes lesz aki erre szamit ne is olvassa tovabb! :)

A baratommal iden tervezzuk az osszekoltotest es ez miatt mar honapok ota x osszeget elteszunk, ami nem sok de jobb mint a semmi :)

A gond csak az hogy baratom anyukaja teljesen lehuzza a fiat. :( havonta haza ad kb 30-35ezer ftot ugy hogy otthon sincs(annyibol all hogy otthon van hogy mos meg nehanapjan otthon eszik)

Mostanaban viszont feltunt hogy az anyukaja napi 1-1,5 doboz cigit vesz naponta, es egyre tobb penzt ker el meg ezen a penzen felul is. Baratom mar sajnos nekem bukott ki teljesen hogy az utolso ft-jat is oda adta neki mert megsajnalta hogy egymaga fog otthon maradni es hogy a cigaretta az egyetlen boldogsaga.

Ezzel az a baj hogy igysem jon ki anyukaja a penzbol, es folyamatosan ker es ker.(tobb ezrekrol beszelunk es mindd cigarettara)

Mit lehetne tenni? Tanacstalan vagyok mert nem szeretnek beleszolni, de ha osszekoltozunk akkor nem szeretnem a kozos kasszabol finanszirozni az o cigarettajat, mivel mi is a semmirol indulunk szuksegunk van minden kis fillerre)

Mint irtam nem anyos szidados kerdes igy kulturaltan! :) koszonom


2017. febr. 5. 15:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%

Az anyós dolgozik?

A párod miért csak ritkán megy haza?

2017. febr. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%

Párod hol él, ha nem otthon?

Függőséget csak ő maga tudja megoldani ha akarja. El kell vinni orvoshoz, aki segít neki.

2017. febr. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%

Egy megoldás van. A barátod nem ad pénzt az anyjának. Sem szánalomból, sem muszályból.

Hogy te mit akarsz majd az elkövetkezendő együttélésetek alatt, azt is a barátoddal kell letisztázni.

2017. febr. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Dolgozik persze. Aranylag normal fizetese van. Ha mindent kifizet akkor is marad koltopenze is(ami cigire megy el)

Azert nincs otthon mert nalunk van.


Persze egyszeru mondani hogy ne adjon . De egy szulonek aki felnevelt hogy lehet nem adni valamit ha ker? Ez bantja ot is. Hogy ha nem ad akkor buntudata van. Csak tenyleg azt latom en is hogy az utolso penzet is elkeri majd visszaadom cimszoval.

2017. febr. 5. 15:53
 5/19 anonim ***** válasza:
79%
Esetleg ha nem tud leszokni, a töltős cigi olcsóbb lenne.
2017. febr. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
87%

Nektek fizet valamit,ha már ott van egész hónapban?

Tanács:Mondjátok az anyjának,hogy töltse a cigit,ha leszokni nem akar az olcsobb.

Ha össze költöztök és ugyan úgy adja a pénzt haza,akkor te ugyan annyi pénzt tegyél el magadnak mondjuk egy számlára,ami csak a tiéd.

Reménykedj,hogy a párod idővel észre veszi,hogy nem mehet ez ìgy tovább,mert a saját rovására megy.

Az szép dolog,ha segítünk a szűlöknek,de csak annyit amennyit megengedhetünk magunknak és természetesen nem cigire.

Az nem szép dolog,ha egy anya lehúzza a saját gyerekét,miközben épp fejlődnie kénne az életben.

Én kajára és alapvető dolgokra adnék(amenyit megengedhetek magamnak)de cigire biztos,hogy NEM! Menjen csikkezni,ha annyira kell...

Én is cigizzek,de inkább én is csikkeznék,mint lehúzzam a gyerekemet és miattam ne haladjon előre az életben.

2017. febr. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%

Egy doboz cigi kb 1000-1100Ft.

Ha tölti, akkor 1100Ft-ból 2,5 dobozzal jön ki, ha már nem tud leszokni.

A legminőségibb, finom dohány is ennyibe kerül.

Én megengedhetném magamnak, hogy megveszem a kész cigit, mégis töltöm, mert sajnálom rá a pénzt.

Pedig nem kell mástól tarhálnom rá.

2017. febr. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezt egyedül a párodnak van joga eldönteni, megoldani. Neked még nincs beleszólásod, akármennyire is össze fogtok költözni. De szerintem, ha így mennek a dolgok, az sem biztos.
2017. febr. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Nekunk nem fizet es elsem varja tole senki mert szuleim legalabb ennyivel segitenek.

De hogy lehetne ugy megbeszelni ezt anyukajaval hogy ne legyen sertodes es harag? Sajnos eleg csokonyos. Az a legrosszabb hogy a baratom mar nagyon neheztel az anyukajara es felek hogy ha ez a kapcsolatukba kerulne osszetorne :(

2017. febr. 5. 16:23
 10/19 anonim ***** válasza:
90%
Sehogy mert úgyis megfog sértődni.
2017. febr. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!