Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat Punto 2 rugózása sajnos...

Szupernem kérdése:

Fiat Punto 2 rugózása sajnos nagyon kemény. Komfortosítani szeretném, lágyabb rugózásra. Vajon hogyan lehetne megoldani?

Figyelt kérdés

2015. febr. 28. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Hátul torziós merev híd van, lágyítani nem nagyon lehet, ha csak nem veszel puhább gátlókat bele előre - hátra.
2015. febr. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
gyengébb rugókat kell gyártatni bele
2015. márc. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nem valami sport rugó?

1-es puntóé eléggé puha talán az jó bele

2015. márc. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2-es puntoba nem jó az 1-es punto rugója. Nem lehet, hogy mondjuk előző tulaj már kicserélte sportrugóra? A hgt vagy a sporting változat rugója kompatibilis bármely P2-essel, különbség csak annyi h keményebb és vmennyit ültet az autón.
2015. márc. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. Talán a puhább gátló megoldást jelenthet. Nem volt változtatás a rugókon egy idős hölgytől vettem, aki újonnan vásárolta.
2015. márc. 2. 11:20
 6/7 A kérdező kommentje:
Még annyit hogy hogy lehet megállapítani hogy melyik a komfortosabb gátló? Van erre valami jelölés? Gázos, olajos?
2015. márc. 2. 11:45
 7/7 anonim ***** válasza:

a gázos az jobb és drágább is

vegyél rá magasabb falú, jó minőségű gumit és az javít a rugózáson. Én magas és erősített falút vettem (kisterherautóra valót) és hihetetlen, hogy mennyire jó lett. Egyszerűen leszarom a kátyukat. Nagyon jó dolog amikor valami túl van méretezve. Persze aztán lehet hogy ezekhez az utakhoz ez lenne a normális.

2015. márc. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!