Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Másoknál is van ez így?

Másoknál is van ez így?

Figyelt kérdés

Az egy dolog hogy bele szólnak a párom dolgaiba a szülei. Mostanában sűrűbben ettünk ott. De elegem is lett egy kicsit. Szeretem őket. De azt nem amit evés közben csinálnak. Általában sótlan a kaja. Besózom és rögtön rákezdenek hogy az sok, túl sok, egészségtelen. Kb. 5 percig azt hallgatom. Tele vagyok és tukmálják a kaját hogy egyek még. Kb fél percenként. Minden ilyen kajálás után anyós felbukkan sütivel ( ez a legújabb szokása mostanában) . Megkértem őket máskor szóljanak ha lesz mert akkor kevesebbet eszek. Következő alkalommal megint süti. Nem ettem belőle, nem szóltak előre. Komolyan nem tudtam volna többet enni! Láttam rajtuk rosszul esik nekik.

Ha őszinte lehetek nagyon nem esik jól így az étel.


2017. febr. 8. 00:59
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Amúgy a fiuk elég undorítóan eszik. És őt sose szólják meg.
2017. febr. 8. 01:00
 2/19 anonim ***** válasza:
85%

Ők ilyenek- Azzal akarják kifejezni a kedvességüket, hogy traktálnak. Ez majdnem általános szokás.

Mivel ezt tudod, ezért számíts rá, és úgy étkezz, hogy lesz süti is.

A sózással kapcsolatban meg engedd el a füled mellett a megjegyzéseiket és kezd más témába, terelj.

Hülyeség ilyen piti dolgokkal túl sokat foglalkozni.

Az alkalmazkodás még nem megalkuvás.

2017. febr. 8. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%

#2-es jol irja.

Amugy, megkerdezlek, miert vagy egy olyan fiuval (anyos!? gyerekevel) aki undoritoan eszik? Nem zavar?

2017. febr. 8. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
55%

Nalunk is "etellel szeretnek", azaz ugy fejezik ki a gondoskodast hogy 4 fogas, es ha nem eszed akkor beszolnak. Aposom rendre kioktat ha nem eszem (mert mondjuk pont ebed utan ugrunk fel hozzajuk), higy udvariatlansag nem enni ha kajaval kinalnak es azt is szokta mondani hogy rossz vendeg vagyok mert nem vagyok ehes (4-kor az oldalasra.......).

Eleinte zavart, de ennyi ev utan nem erdekel. 60 eves emberek mar nem valtoznak meg, en meg nem fogok ebed utan egy oraval betomni egy kis porkoltet meg 2 sutemenyt szoval minden ilyen alkalommal eljatszuk a kis szindarabot aztan temavaltas es beszelgetunk tovabb mintha mi sem tortent volna.

- egyetek!

- koszi, nem vagyok ehes.

- olyan nincs, jo vendeg eszik!

- akkor sem vagyok de talan legkozelebb, koszi

- ejj,ejjj. Ezert foz anyatok?? (Ferjem anyja de igy hivja aposom)

- mondtuk hogy miattunk ne mert en is foztem

- na de nem pont ilyet!

- tudom de akkor is tele vagyok ne haragudj

- haat, akkor ne egyel...(es 2 perc durca)


Ha ez megvolt, mintha elvagtak volna a zaba-temat es tovabbugrunk.

2017. febr. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Kapcsolatunk elejèn szépen evett. Aztán mikor össze költöztünk szépen elengedte magát és úgy is maradt...
2017. febr. 8. 08:19
 6/19 acelsziv ***** válasza:
83%

Tehát összejöttél egy öltönyös disznóval, aki közben levette az öltönyét és maradt a disznó.

Kell ez neked?

2017. febr. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Neked mi bajod? Csak azert mert vki nem tud szépen enni még lehet jó ember. És ilyen piti dolog miatt nem dobnék ki senkit. Úristen mennyi agyament ember van itt.
2017. febr. 8. 08:57
 8/19 acelsziv ***** válasza:
80%

Ki mondta, hogy dobd ki? Nem jöttél volna erre a következtetésre, ha nem ezen tűnődnél magad is. És ha nem zavar, hogy disznó módra eszik, akkor miért panaszkodsz rá emiatt?

Most ki is az agyament?

2017. febr. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
60%

Előző barátoméknál kötelező volt levest enni,aki nem evett,az nem kapott másodikat.(és be is tartotta)

Mostani párom anyukája csak annyit mond,ha nem tetszik ami az asztalon van,akkor keressetek valamit a hűtőben. Semmi tukmálás.:)

2017. febr. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

És miért nem szólsz rá, hogy hébmeg, ne legyél már disznó?! Fájna kinyitni a szádat, és megmondani, hogy undorítóan eszik, és lesz szíves változtatni? Ja, merthogy akkor ő is esetleg megértődik? Hát, az szívás... ezért nem kell gyerekkel összejönni.

Furcsa, mi meg tudjuk ezt beszélni, mert felnőtt emberek vagyunk, akik szeretik egymást.


Egyébként a "fiú"?! anyja NEM az anyósod, köze nincs hozzá.

2017. febr. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!