Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Megállnál beszélgetni a...

Megállnál beszélgetni a fiadnak vagy/és lányodnak a volt barátnőjével/barátjával?

Figyelt kérdés

A kérdésem elsősorban az anyósokhoz szól!!!


Mit tennél ha hosszú évek után látnád a gyerekednek az exszerelmét/jegyesét, aki szinte majdnem a menyed/vőd lehetett volna, mert te is igazán megszeretted és szinte családtagként kezeltétek, és az ex is hasonlóan szeretett titeket, de az ő kapcsolatuk véget ért -

nem harmadik miatt, egyszerűen csak elfáradt, stb. (az én esetemben pl. még éretlen volt egy komoly kapcsolathoz 5 év után is).


Látnád őt már anyukaként, apukaként, viszont a te gyermeked a 40 évéhez közeledve sehol se tart, se gyerek, se család.


Beszélgetnél vele ha meglátnád valahol a városban, utcán hosszú évek után?


Köszönöm a válaszokat!


2017. ápr. 25. 14:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő is szeretne, vagy ő kezdeményezné a beszélgetést, akkor miért ne?
2017. ápr. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, miért ne?
2017. ápr. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Attol fugg, milyen a helyzet. Ha forgalmas utca, mellette ott a csaladja, en sietek epp valahova celiranyosan, akkor nem. De ha egyedul szembemegyu k egymassal es nincs sietos dolgom, igen.


Es ennek az egegyadta vilagon semmi koze ahhoz hogy a sajat gyerekem egyedul van-e meg vagy csalados, ezt fogalmam sincs milyen indittatasbol keverted-kavartad ide...

2017. ápr. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%

Mivel ismerös, aki közle állt hozzám, ezért természetesen igen.


Az meg, hoyg a "saját gyerek" sehol sem tart, nem az ex hibája, hanem a gyereké.

2017. ápr. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%

Persze, én nem értek egyet azzal, hogyha szétmegy egy pár, akkor onnantól kezdve mindenki nézze levegőnek a családból az exet.

Ha anno jóban voltatok, akkor nem értem miért ne lehetne megállni vele pár szóra beszélgetni.

Nem azt mondom, hogy legyetek legjobb barik, de egy beszélgetés ha összefuttok szerintem nem gáz.

Az meg, hogy az ex már új életet kezdett, házas, gyereke van, az meg teljesen ok . Hogy a másik fél még nem tart sehol ezen a téren, az nem az ex hibája.

Szakítás után kb mindkét fél ugyanott tart, ugyanolyan nehéz mindkettőnek új életet kezdeni. De ha így döntöttek akkor muszáj lesz.

2017. ápr. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%

Miért ne beszélgethetnék valakivel, aki valamikor közel állt a családhoz, nem tette tönkre a gyerekemet és nem bántott meg minket?

Arra viszont ügyelnék, hogy még véletlenül se mesélgessek a fiam/lányom magánéletéről, mert az már nem tartozik rá, de örülnék, hogy láttam és jól van.

Ha sikerült boldognak lennie, annak is örülnék.


"Látnád őt már anyukaként, apukaként, viszont a te gyermeked a 40 évéhez közeledve sehol se tart, se gyerek, se család."


Azzal mondjuk nem értek egyet, hogy az én gyerekem sehol sem tart, legfeljebb nem azonos a jövőképe az exével, de ez már akkor is kiderült, amikor szakítottak.

Nem mindenkinek életcélja, hogy anyuka, apuka legyen, ezért volt jó döntés annak idején a különválásuk.

2017. ápr. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
94%
Ha kedveltem, akkor biztosan beszélgetnék vele
2017. ápr. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
Én úgy gondolom, hogy azért, mert a gyerekem anno nem jött ki vele valami miatt, megfáradt a kapcsolatuk, attól még nekem nincs okom haragudni rá, tehát szóba is állnék vele. Természetesen ez csak olyan esetre vonatkozik, amikor nem arról van szó, hogy valami rosszat tett a gyerekemmel, mert ez esetben haragudnék rá én is, ha tudnám, a gyerekem nem volt hibás.
2017. ápr. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
57%
Nekem nem szimpatikus, hogy kihangsulyozta hogy az ex mar apuka anyuka, az anyos gyereke meg "sehol se tart". Ezek alapjan egy fura lelkuletu leanyzo lehet, mintha verseny lenne hogy a szakitas ota ki meddig jutott es bezzeg o csaladig az anyos gyereke meg egy luzer. Ennek tudataban nem tudom mennyire volt jo az a kapcsolat ....
2017. ápr. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
39%

Ez "anyóstól" függ. Nekem volt ilyen a családban, a lány azért hagyta el a pasast(a pasas a rokonom), mert pár év alatt rájött, hogy semmilyen jövőképe nincs vele (csak a buli, csak a pia, csak a foci a tévében, egy szendvicset nem kent magának, mindent elé kellett tenni, munkája rendes nem volt, mert sose talált, pedig csak nem felelt meg neki semmi, a 2 állásban dolgozó nőjének egésznap telefonálgatott otthonról, mert féltékenykedett stb.)

Csóri csaj szerelmes volt, de belépett abba a korba, amikor a nők rájönnek, hogy ők már lassan családot akarnak és azt nem egy óriásbébivel kell megalapítani, mert hiába próbálkozik, nem fejlődik sehova se, így otthagyta..


Na anyós, aki addig lányaként szerette meggyűlölte, mert miért nem kellett neki az ő kicsi fia? Mert hogy már el akarta venni a lányt és az összetörte a szívét!!! Vak arra, hogy lássa, hogy igenis a fiával van a baj, nem is kicsi. A lány egy évvel később talált magának egy a rokonommal egy idős pasast, akinek már benőtt a feje lágya, dolgozik, nyaralnak és nem csak a buli-pia a kikapcsolódós program, aztán jött az esküvő, gyerek és tök jól megvannak. Az eltelt években meg a rokonom továbbra is otthon él, az anyukája tálcán viszi neki a kaját mikor meccset néz, barátnője nincs, és baromi vidáman reklámozza, hogy ők mennyit cefréznek a haverokkal a bulikban, amiből van heti 3 minimum. 30 éves...


És az anyja még mindig nem fogta fel, sőt a legutóbbi szöveg az volt, hogy az a dög ex nője biztos még meg is csalta a már férjével, mert túl gyorsan jött össze vele, miközben az ő kisfia még a szíve sebeit nyalogatta... Nem tudom 9-10 hónap egy új kapcsolat elkezdéséhez miért korai, mikor vagy 4 évet voltak együtt, de mondjuk én még azt is megérettem volna, ha félre megy egy olyan alak mellől. :D

2017. ápr. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!