Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha van jogsija és kocsija egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van jogsija és kocsija egy 25éves fiúnak és a barátnőjével (22-ön fölül) elakarnak menni valahova bulizni vagy csak egy jót enni, iszogatni és beszélgetni mit javasolnátok hova érdemes menniük?

Figyelt kérdés
2013. nov. 23. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Ibizára.
2013. nov. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A kérdés szempontjából irreleváns, hogy van-e autód, de azért köszönjük, hogy megtudhattuk: Neked van :D


Kicsit kevés az infó.

Merre laktok?

Mi számít nektek bulizásnak?

Milyen kajákat szerettek?

2013. nov. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én is azt akartam írni lényegtelen dolgokat beleirtál kérdező a fontosakat meg kihagytad :)

attól függ hol laktok. rengeteg jó hely van. ha van kocsid és pénzed bőven benzinre akkor bárhova elmehettek szinte korlátlanok a lehetőségek

2013. nov. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Zuglón belül gondoltam erre a kis kiruccanásra.
2013. nov. 26. 10:44
 5/7 anonim ***** válasza:
és ki vezet miután jót iszogattatok?
2013. dec. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet iszogatni üdítőt is. Nem muszáj alkoholt. A fiatalok társaságban buliban isznak nem épp kettesben egy randin szoktak betintázni szerintem. :)
2013. dec. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kit érdekel, hogy van e autó? Neked ez a fontos? Lábbusz? Busz, vonat nem jó? Sőt a vonat még jobb is, ha asztalnál kértek helyet már ott is betudtok nyomni egy üveg bort vagy pezsgőt vagy akármit. És mindketten tudok inni szeszes italt. Közbe dumáztok.... nagyon gagyi vagy kérdező és gagyi és gagyi!


25F

2013. dec. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!