Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Júniusban végzek a sulival (vizsgám akkor lesz) és már 9,5 hónapja együtt vagyok a párommal és már tervezgetjük, h oda költözök hozzájuk. Na de a szüleim azt szeretnék, hogy a kis kedvenceimet elvigyem magammal (6 felnőtt cica) na de a párom allergiás a macskaszőrre, anyósom meg 1-nél többet nem enged meg. Mit tegyek? Odaadni nem akarom senkinek mert fájna nekem, szüleim meg látni sem akarják itthon. :/

2017. máj. 10. 17:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
A szüleidnek igazuk van. A te kis kedvenceid, tuti te akartál 6 macskát. Így vagy viszed magaddal vagy elajándékozod..
2017. máj. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
nem én akartam, rám ragadtak mivel elajándékozásból vagy kidobták őket és megtaláltuk, vagy haldoklott és megmentettem...egyszóval nem én akartam.
2017. máj. 10. 17:45
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha Te fogadtad be / fogadtad el, a Te dontesed volt. Sajnos ha parod allergias rajuk akkor keresned kell nekik gazdit.

Azt meg ne is vard el hogy pasid szuleihez meg a macskakat is viszed. Orulj hogy Teged befogadnak, mar az is nagy dolog hogy a pasid szulei odafogadjak a baratnot.

2017. máj. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%

Elsősorban: nem költöznék anyósomhoz hanem a férjemmel együtt albérletbe mennék


Kettő: vinném az állataimat is, hiszen hozzám tartoznak, felelősséggel tartozom értük.

2017. máj. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%
Jó gazdát keresnèk nekik, plusz amúgy sem költöznék anyóshoz.
2017. máj. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%

4, a kerdezonek nem a ferje csak a pasija, meg nem is csaladtag.

En sem mennek baratom szuleihez, allatokat plane nem vinnek oda pluszban.

2017. máj. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
63%
egyforma szinüek? mert ha igen akkor nincs gond, vidd a hatot s igyekezz hogy egyszerre csak egyet lássanak
2017. máj. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
28%
esetleg szerezz 3 tacskójelzest, s akkor egy macska egy tacsakó
2017. máj. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
87%

6os, akkor meg nem az anyósa csak a pasijának az anyja..


Kérdező, ha felnőttest akartok játszani, tegyétek saját szakállra, ne a szülők nyakára.

2017. máj. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
93%

Érdekes, hogy ma csupa "vigyem a macskát, vagy ne vigyem a macskát", vagy "betegesen pátyolgatja a kutyát" kérdést bírnak itt kiizzadni egyesek és természetesen ezek egyike sem kamu!:D


De csináljunk úgy minta bevennénk és itt a válaszom:


Ha a pasid allergiás, akkor egy macskára ugyanúgy allergiás mint hatra, tehát vagy a macskáktól szabadulsz meg, vagy az allergiás pasidtól.

Más alternatíva nincs!

2017. máj. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!