Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Esetleg valaki volt már ilyen...

Esetleg valaki volt már ilyen helyzetben? Többi lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tud valaki segíteni? A párom és én gyereket tervezünk. Viszont az anyja ezt nem tudom szépiteni alkoholista. (Az apjának volt egy balesete ő már rég óta nem iszik alkoholt, ő is az volt) ezért párommal az együttlétek sem olyanok.. mivel aggasztja nagyon ez a dolog sokszor belekezdünk de inkább abba hagyja mert nem megy neki nem tud kikapcsolni. Már átbeszéltük sokszor hogy nem velem van a baj mert szeret meg szeretné ő is csak ez a teher ami miatt nem tudja elengedni magát. Próbáltunk beszélni az anyjával akartuk orvoshoz vinni de nem akar jönni. És persze ugye mivel gyereket is szeretnénk nem tudjuk hogy jó ötlet lenne e ha igy ismerné a mamáját. :/ volt valaki hasonló helyzetbe? Hogy sikerült megoldni? Értelmes válaszokra vagyok csak kíváncsi. Előre is köszönöm a segítséget.

22/L


2017. máj. 18. 09:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%

Naivitás a köbön.

Cicuska, nem azért nem csinál neked gyereket!

Kivéve, ha az amyjával egy szobában, lakásban akarsz lepetézni, mert az valóban aggasztó.

2017. máj. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%

Ki gondol az anyjára "akció" elött? 😂😂😂

Kicsi naivságot én is velek felfedezni... lehet más a baja a srácnak.

2017. máj. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
Egyetértek az előttem hozzászólókkal. Itt valami nem tiszta. Lehet nem is akar gyereket, és ezzel a hülyeséggel magyarázza. Beszéld meg Vele. Mióta vagytok együttű
2017. máj. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%
A szexuális együttlétnek mi köze van ahhoz, hogy iszik az anyja?? El ne hidd már... ilyen a mesében sincs
2017. máj. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Kedves második! Nem előtte gondol rá hanem egész nap azon gondolkozik hogy hogy tudna segíteni neki. Tudod ha ilyen gonddal küzdenél neked sem lenne könnyebb hogy a szüleid alkoholisták és tehetetlen vagy! Gratulálok.

Nem naiv vagyok. Szeretjük egymást. Ő is szeretné a babát és próbálkozunk is vele. Ez nem minden este történik meg. Jó a kapcsolatunk is. Egyébkén 4éve vagyunk együtt.

2017. máj. 18. 10:07
 6/17 anonim ***** válasza:
95%

XDXD

persze emiatt nem megy nekiXD, aranyos hogy ennyire szerelmes vagy

amúgy nekem depressziós, alkoholista apám van és nem él velünk mégse nehezíti meg a kapcsolatomat

mondjuk aki nem akar meggyógyulni azért kár görcsölni

2017. máj. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%

"Tudod ha ilyen gonddal küzdenél neked sem lenne könnyebb"


Küzdöttem, de semmi köze nem volt ahhoz, hogy mikor és hogyan vállalok gyereket.

2017. máj. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%

Nyilván emiatt nem tud megdugni... nem, babaám, azért nem szeretkezik veled, mert NEM akar gyereket, nem kíván, vagy van valami szervi baja, csak ciki-lusta elmenni vele orvoshoz (pl. vérellátási zavar, vagy nulla állóképesség).

Pont.


Exem is állandóan minden másra fogta a szar szexuális életünket, de az, hogy megnézesse magát kizárt volt. Neki semmi baja, a munkahelyi stressz, a kispista miatt aggodalom miatt nem áll fel neki, vagy hagyja abba.


Nőj fel, kislány, és szerezz egy FÉRFIT, aki úgy igazán helyben hagy, és nem kifogásokat keres.

A párom is sokat idegeskedik, pláne mostanság, lehet melóhelyet kell váltania, mégis naponta elkap, mert kíván és szeret velem lenni.

2017. máj. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
95%

Ja, igen, és nekem is volt kismillió problémám - pl. apám, aki elcseszi az életét -, igen, tehetetlen voltam, de mit tudok csinálni? Az ő döntése, én nem asszisztálok hozzá, meg próbálok beszélni vele, és ennyi.

A jövőben nem az én gondom, ha szüksége van rám, meghallgatom és ennyi.


A kedves párod csak takarózik az alkoholista anyjával, és ügyes, mert lazán becumizod neki.

2017. máj. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%
Gondold át még jobban a helyzeted, vagy pedig vidd a párod egy szakemberhez.(szexualpszihez)
2017. máj. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!