Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Unokakérdés? Menyemről?

Unokakérdés? Menyemről?

Figyelt kérdés
Helyzet a következő, hétfön volt a programozott császára, és ma találkoztam a menyemnek az anyjával, aki mondta hogy már itthon van a család, ők együtt élnek, viszont nekem senki sem szólt hogy ekkor és ekkor fognak haza jönni, a férjem felhívta a menyemet aki közölte hogy nekünk kellett volna érdeklődni és még meg id jegyezte gúnyosan hogy esetleg hozza is el 2 utcányira hogy megnézzük a babát??nekem kissé rosszul esett,a másik fiam felesége pédául értesített bennünket a születésről bár az nem tervezett volt.
2017. aug. 5. 11:12
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
89%
Hát nem tudom...Én biztos felhívnám a szüliemet és anyósomékat is ha mennék szülni, bár inkább a férjem hívná gondolom. Viszont ti tudtátok, hogy mikor megy. Érdeklődhettetek volna, hogy hogy vannak, mikor mennek haza. Nyilván nem a frissen szült anyukát kellett volna "zaklatni" de a fiatokkal nem vagytok beszélőviszonyba vagy mi? Nem nagyon értem.
2017. aug. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
93%
Ha tudtad hogy programozott császár akkor egy kérdést igazán megejthettél volna hogy mikor lesz.
2017. aug. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
91%
Egyébként miért a menyed a hibás , mi van a fiaddal? Ő is szólhatott volna nem? A férjed, hogy hívta fel, leb.szó jelleggel vagy megkérdezte, hogy mi van velük hogy vannak és mikor látogathatjátok meg?
2017. aug. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
95%
Ha tetszik ha nem,nektek kellett volna érdeklődni! De szavaidból kivéve még látogatni sem voltatok,mert akkor tudnád mikor adták ki őket! Ne a menyedet hibáztasd,esetleg a fiadat,de még őt sem feltétlenül! Fogod magad,felpakolsz és átsétálsz,megnézed őket ha igazán kíváncsi vagy az unokádra! Menyednek nincs most erre szüksége,hogy még lelki terrorba legyen tartva!
2017. aug. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
93%
A fiadnak össze van varrva a szája?
2017. aug. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
90%
Ha tudta mikor lessz a menye megcsászározva, miért nem ment be a kórházba a baba születése után? Miért nem érdeklődött? Hisz önnek is ugyan annyi érdeklődni...
2017. aug. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
96%
A két eset teljesen más szerintem. Nyilván ha nem tudjuk pontosan mikor érkezik a baba és egyszer csak eljön az idő, akkor értesítjük a közeli családtagokat. De ebben az esetben tudtad, hogy mikor lesz a szülés. Tehát tudtad, hogy mikor születik meg az unokád. Ilyen esetben neked kellett volna megereszteni egy telefont, hogy mi újság. Képzeld magad a menyed helyébe. Úgy érezheti, hogy téged nem is érdekel, hogy mi van velük vagy hogy vannak. Másrészt meg mondom, miért nem a fiatokat "kéritek számon" ? Az is furcsa nekem ,hogy a másik fiadnál is a menyed értesített. Én is jóban vagyok anyósommal de gondolom a saját fia mesélné el neki ,hogy apuka lett.
2017. aug. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
88%

Fura viszonyban lehettek a fiaddal, ha nem szól nektek az unoka születéséről.

Ilyenkor általában az egész család együtt izgul és örül.

2017. aug. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 kikkina88 ***** válasza:
94%
Nekem is programozott volt.mindenki tudta melyik nap.amikor megszuletett a kicsi ferjem felhivta anyumekat anyosomekat h megvan a baba jol vagyunk.innentol ok jelentkeztek.pontosabban jeleztek h ha raerek szoljak.sztem mind2en hibasak vagytok mivel a fiatok szolhatott volna de ha mar akkora tulok h nem szol akk legalabb ti felhivhattatok volna h edes gyerekem hat mi van a picivel?
2017. aug. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
97%

Hétfőre volt programozva a császár és te máig egy telefont nem eresztettél meg senkinek, hogy mi újság, meglett-e a baba? És a fiad se hívott fel azzal, hogy megvan a gyerek?

A menyedet hagyd ki ebből, neki most kisebb gondja is nagyobb annál, semmint hogy az anyósát hívogassa. Neked elsősorban a fiadtól kellett volna érdeklődnöd és megtudnod dolgokat. Vagy ő hívhatott volna. Az, hogy 5 napig nem volt köztetek kommunikáció az unokád születése után, azt sejteti, hogy nem minden oké köztetek. Persze ezt csak te tudhatod. Ezt a kapcsolatot kellene felülvizsgálni. Ha minden oké, akkor nem fordulhat elő, hogy az anyám nem tud az unokájáról majdnem egy hétig.

2017. aug. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!