Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mi a véleményetek a két...

Mi a véleményetek a két menyemről?

Figyelt kérdés
Mindegyiknek 1gyereke van, ovisok. Mindegyik fiam épitkezik. Orsi csak a gyerekkel van max ebédet visz az épitkezésre. Andi az épitkezésen van, így a gyerekre més vigyáz. Tehát férfimunkát végez. Ő festette ki a házat belülröl. Viszont egyedül, miközben a gyerek nálam. volt.Mekyik magatartásról mi a véleményetek?

2017. aug. 20. 19:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
88%
Basszus azt hittem az anyósom vagy :-) Orsi vagyok és építkezünk. Nem ismerjük a menyeidet, de mindegyik a maga módján megteszi, amit tud. Nyilván Orsi nem tud festeni, ezért csinál kaját, lehet, hogy Andi meg szívesen végez fizikai munkát. Mindkettő teljesen rendben van.
2017. aug. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
82%
A tiedröl inkább van.vmnyem: undorító viselkedés, de nem jött be, nem szidjuk a normális és jofej menyeidet ;)
2017. aug. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
83%
Sajnálom őket, hogy ilyen anyósuk van...
2017. aug. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
79%

Olyanok a menyeid amilyenek.

Ha a férjeik boldogok nem töke mindegy, hogy milyenek!?

Nem neked kell megfelelniük!

2017. aug. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
91%
Mindketten hasznosan töltik az idejüket. Tulajdonképpen melyikkel van most bajod?
2017. aug. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
81%
Mind a kettő menyed normális, te nem.
2017. aug. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
90%
Az a véleményem, hogy te csak az egyik fiadnak illetve menyednek segitesz, a másiknak nem. Ha nem vigyáznál a gyerekre, akkor ő se tudna menni festeni.
2017. aug. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
77%

Burkoltan megszólod Orsit,hogy "csak" a gyerekkel foglalkozik,Andit meg egekbe magasztalod,amiért lepasszolja a gsereket,és inkább házat fest. Ebből azt szűröm le,hogy Andi hasonló mentalitású,mint te. Te is lepasszoltad a fiaidat,mert munka van,mi?

Az én véleményem az,hogy nagyin unatkozhatsz,ha ilye kérdést írsz ki. Vagy az Orsi férjének akarad megmutatni,hogy "lám,mindenki más szerint is egy lusta dög a feleséged!!!"? Szegény asszony,hogy ilyen ....... anyóssal verte meg a sors.

2017. aug. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem is pont ez a hozzáállás a sz..r amit kérdezel.Nyilván ha vigyáznál a másikra is öis menne .De ha nem akkor is tökéletes nö,hisz amellett ,hogy tud vigyázni a saját gyerekére még föz is mellette,és mivel viszi nekik igy nem csak a férjének nem?ugyhogy mindkettö a maga mondján jó anya.Te viszont biztos kinem állhatod Orsit...
2017. aug. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem semmi közöd hozzá, hogy melyik mit csinál egésznap.
2017. aug. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!