Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Tényleg ekkora bűn lenne a...

Tényleg ekkora bűn lenne a részemről, ha az elmúlt időszak után kivonnám magam az ünnepi összejövetelből?

Figyelt kérdés

Az idei év életem eddigi legrosszabb éve, nagyon mélyre kerültem lelkileg, májusban halt meg anyukám, ezzel barátnőmet leszámítva egyedül maradtam.

Ráadásul az elmúlt időszakban eléggé rámszállt barátnőm családja, az anyja és a nővére, ami ebben a nehéz időszakomban nem esett jól, ez a sérelem így pár hete állt össze bennem.

Nagyon sokszor a hátam mögött kibeszélnek engem, ellenem hangolják barátnőmet, többször beismerte ezt barátnőm, pedig a nehéz helyzetben is igyekszem helyt állni, segítem őket ahogy tudom, nincs káros szenvedélyem, beszállok vastagon barátnőm iskolájának finanszírozásába és tulajdonképpen én tartom el és mégis ez a hála.

Jogos hogy ezek után most nincs kedvem feléjük sem nézni?

Anyjával próbáltam már szót érteni, eddig nem sok sikerrel.

Volt már valaki hasonló helyzetben?

Én 25, barátnőm 24 éves, lassan 4 éve vagyunk együtt.



2017. dec. 20. 15:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%

Minek fizeted a sulit neki?

Én ilyen balekot meg nem találtam sehol.

2017. dec. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
98%
Ha utálnak, akkor ők se szívesen hívnak meg, így aztán mindenkinek csak jót teszel, ha nem mész el. Remélhetőleg a barátnőd se fog megbántódni, de ilyen előzmények mellett nem várhatja el tőled, hogy jópofizzál azokkal, akik keresztbe tesznek neked. Hanyagold őket.
2017. dec. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem, nem és mivel ezek szerint a barátnőd is tisztában van vele, hogy "rád szálltak", talan ő is megérti. Esetleg egy próbát megér, hátha az ünnepek alatt lehet rendezni a helyzetet, de úgy érzed, hogy reménytelen, akkor ez sem jó ötlet, mert csak a helyzet további romlásához vezet.
2017. dec. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%

A barátnőd nem fog csodálkozni, elvégre ő generálta a helyzetet azzal, hogy hozta a pletykát otthonról.

Legyél nyugalomban, elhagyni nem fog egy ilyen jó fejőstehenet.

Anyukád miatt fogad részvétem!

2017. dec. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%

Jogos, én sem mennék... felőlem ilyen meberek fel is dobhatják a talpukat, az sem érdekel.


Alapból taszítanak a kétszínű, bájolgó emberek.

2017. dec. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Anyóssal én se jövök ki valami jól...8 évek kínoztuk egymást, április óta nem láttam,nem beszéltem vele. Karácsonykor se megyek...férjem elmegy a gyerekekkel 23.án ebédre mert este utazunk a családomhoz aztán ennyi, én nem vagyok rá kíváncsi. Mindenkinek sokkal jobb mióta nem vagyunk egymás közelébe.
2017. dec. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
80%

A barátnődnek is addig leszel jó, amíg fizeted neki a sulit.

Egyáltalán miért te, ha élnek a szülei.

Komolyan nem értem, minek kell iskolás lányokkal összeköltözni!


Ismerős srác is járt egy még iskolás lánnyal, a szülők közölték a sráccal, hogy kötelessége a lányt támogatni anyagilag.

Ha lagziba mentek, közölték vele, hogy ő veszi a családjuk részéről a nászajándékot.

Volt esze és kilépett a kapcsolatból.

2017. dec. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%
Én a helyedben a barátnőt is páros lábbal rúgnám ki,hogy ennyire "kiáll értem".
2017. dec. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
80%

Ha ilyen sz-r ember vagy,miért nem fizetik a szülők a gyerekük iskoláját?


Normális emberek maguk taníttatják ki a gyereket,nem egy idegennel!


Barátnő pedig 24 évesen már a sarkára állhatna,lavírozik közted és a szülők között.


Én biztos nem mennék olyanok közé,akik nem kedvelnek.

Még azokra sem szívesen áldoznám az ünnepet,pihenést,akiket amúgy kedvelek.

2017. dec. 21. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
73%
Én a helyedben csak otthon maradnék a párommal. Sehova nem mennék. Bekuckóznátok a jó kis melegben kikapcsoljátok a telefont és mindent és filmeztek egész nap. Vagy szerelmeskedtek. Részvétem édesanyád miatt! Fel a fejjel testvérem! "Nincs olyan hullámvasút ami csak lefelé vezet!"
2017. dec. 21. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!