Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor kisbabád hasfájós...

Amikor kisbabád hasfájós volt, milyen volt a széklete? És amikor elmúlt a hasfájós időszak?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert hasfájós lánykám van, nyákás, híg világos barna széklettel. Pár napja nincs nyálka, és a színe is megváltozott, krémesebb állagú lett. Reménykedhetek, hogy lassan véget ér a hasfájós időszak?

Valaki tapasztalt ilyet?

(Anyatejes)


2014. szept. 12. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is hasfájós a lányom. (5 hetes) Ő tápszeres, de nem váltottunk tápszert és mégis pár napja más a széklete neki is. Pont ahogyan te leírtad. Neki is nyálkás és sárga volt, most viszont krémesebb és sötétebb. A hasa viszont még mindig fáj pedig már 3-4 napja ilyen. Én is reménykedem..
2014. szept. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kislányomnál mindegy milyen volt a széklete, a hasa fáj.

Elég sokáig. Le sem írom meddig, mert az ijesztő lenne...

De, aztán csak elmúlt, csak kitartás és türelem kellett, no meg az, hogy ne bolonduljak meg. :)

2014. szept. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát akkor ez nem számít.

2-es, írd le meddig tartott...csak hogy ne kergessek leányálmokat. Én kislányom 4 hónapos.

2014. szept. 12. 12:42
 4/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Nekem a nagyobbik is hasfájós volt. Nála 4 hónapig tartott. Pontosabban az első héttől kezdődött és pár nap múlva lett volna 4 hónapos amikor teljesen elmúlt. Fokozatosan napról napra kevesebbet fájt a hasa. Nálatok kedves kérdező már hamarosan elmúlik. Majd meglátod. ;)
2014. szept. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2-es vagyok: 7 hónapig tartott. Már kivizsgálásra is elvittük, de szerencsére más baja nem volt. A hasfájás viszont mindennapos volt addig. Kemény időszak volt. De hogy megnyugtassalak: utána egy tünemény lett!
2014. szept. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk minőségileg nem változott a kaki. Hasfájósságra infacolt és biogaia-t kapott, amivel teljesen megszűntek a tünetek. Olyannyira, hogy azt se vettem észre, mikor ért véget a hasfájóssága. Mikor betöltötte a 2. hónapot, fokozatosan leépítettem a cseppeket, majd el is hagytuk teljesen. Annyi változott, hogy azelött (a cseppekkel) naponta kakkantott, most meg 3-4 naponta csak. (Tápszeres baba és most 4 hónapos.)
2014. szept. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!