Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Melyikőtök, mennyire van jó...

Melyikőtök, mennyire van jó kapcsolatban a másik szüleivel?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy pl. te jóban vagy a párod szüleivel, a párod is hasonlóan érez a tieiddel? Ha egyenlőtlenség van, nem érzi rosszul magát a másik?
2018. ápr. 16. 07:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Férjem jóba van a szüleimmel, én 2 éve teljesen megszüntettem a kapcsolatot az anyjával (apósom nincs) és teljesen megérti.
2018. ápr. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

Nálunk az a fura helyzet van, hogy a feleségem szülei engem sokkal jobban "pártolnak". Szóval ha bármilyen összezörrenés van köztünk a feleségemmel és jelen vannak az anyósomék is, akkor fura módon nekem adnak igazat.

Azonban az én szüleim pedig a feleségemet pártolják.

Az anyám annyira odavan érte, hogy ha valami baja van nem is az egyik testvéremnek szól vagy nekem hanem a feleségemnek.


Szóval mondhatni elég kiegyenlítődött a dolog. :) Örülök is neki amúgy, hiszen mindkettővel így nagyon jóba vagyok, ő is az enyéimmel.

(Persze alkalmazkodni kell)

2018. ápr. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

Eléggé.

Jófejek, okosak és nyitottak :)


Apa dettó, a párommal már első alkalommal többet beszélgetett, mint az exemmel két év alatt :D

MEgértik egymásat, és találnak közös témát.

2018. ápr. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

Én az anyukájával elég jól kijövök, bár eléggé mások vagyunk, én egy kicsit ráérős vagyok, még neki mindig minden azonnal kell, ennek ellenére amúgy nagyon tüneményes, és kedves. Az apjával kicsit nehezebb, mert nagyon szereti azt mutatni, hogy ő a Férfi, és nekem az néha sok, de nem találkozunk sokat, úgyhogy megvagyunk. A párom apukámat nagyon kedveli, és fordítva is, bármi van, mindig számíthatnak egymásra, a párom eléggé zárkózott, de apukám sokat beszél, így mindig van téma közöttük, és élvezi azt is, hogy apám sok mindenre megtanítja. Anyukámmal már más a helyzet, őt is nagyon szerette az elején, de aztán egyszer együtt mentünk haza, és anyám éppen minket szidott (tökéletesen lehetett mindent hallani), röviden annyi a lényeg, hogy olyanokat mondott, hogy a párom soha nem segít apámnak, meg használt óvszert szed össze utánunk stb (ezek persze nem igazak, még anyagilag is többször támogatta őket pl bevásárlásnál ő fizetett).

Végülis jól megvagyunk a másik családjával.

2018. ápr. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%

Semennyire. Arra a pár alkalomra felvesszük a pókerarcot, süket füleket és a túlélésre gyúrunk.

Borzalmas energiavámpír mind.

2018. ápr. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
Az ő szülei egy másik kontinensen élnek, úgyhogy eddig összesen 2 alkalommal találkoztunk. Ő az én szüleimmel pedig egyszer sem találkozott, mert már nagyon rég nem tartok velük semmilyen kapcsolatot, természetesen megvan rá az okom. Szerintem ideális helyzet.
2018. ápr. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%

Anyámmal jóban van a vőlegényem (néha úgy tűnik mintha még jobban ellennének mint párom a saját anyjával), apám meghalt, nem ismerték egymást.

Én az anyjával egy ideig próbáltam jó kapcsolatban lenni, de összeférhetetlenek voltunk így már két éve megszakítottam vele minden kapcsolatomat. Hogy ez páromat hogy érinti fogalmam sincs, mert nagyokat hallgat róla, ha kérdezem akkor is kitér a válasz elől, én meg nem erőltetem hogy beszélgessünk róla. Apósjelölttel szoktunk időnként találkozni, vele lényegesen egyszerűbb kijönni.

2018. ápr. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%
A ferjem nagyon joban van a szuleimmel, sot, a nagyszuleimmel ill az egesz rokonsagommal. Barmikor megyunk latogatoba, orommel van veluk, ok is szeretik. Sajnos az o csaladjarol viszont szappanoperat lehetne irni, tekintve olyan „ aprosagokat“ h a verszerinti apjat csak par eve ismeri, ill gyakorlatilag a nagyszulok neveltek fel a folyton bolond anyosom hulyesege miatt. Ezek utan mar csak hab, h anyosommal evek ota probalok joban lenni, es nehany havonta rendszeresen megutaltatja magat velem... egy igazi gonosz boszorkany. :(
2018. ápr. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%

Nos, a párom anyummal és apummal is nagyon jóban van. Apát kb félig a saját apjának tekinti, apa meg őt a fogadott fiának. Mindig is szeretett volna egy fiút, de hát 3 lánya lett:D Rendszeresen segítik egymást, örülök, hogy ilyen jóban vannak. Anyummal is sokkal több mindent megoszt, mint a saját anyjával.

Az én viszonyom az ő családjával sajnos egészen más. Mikor megismertem őket, mindenkivel próbáltam jóban lenni de az anyjával nem ment. Nincs egy kedves szava senkihez, a családjával is úgy beszél mint a kutyával. Érezhetően ő a főnök a háznál aztán a többinek meg k*ss van. Nekem is próbált dirigálni amit nem tűrtem el. Mondtam a páromnak, hogy ebből én nem kérek, teljesen megértett. Akkor még csak 17 éves volt, nem tudott költözni otthonról, de szeretett volna. Azóta már eltelt 4 év, átköltözött a bátyjával albérletbe, nem sűrűn foglalkozik az anyjával. Habár előtte sem volt jó kapcsolatuk, csak együtt laktak, de sokszor kb mint két idegen elmentek egymás mellett a házban. Amióta elköltözött, én nem is láttam az anyját. Az apja külföldön dolgozik, ritkán jár haza, keveset találkozunk, de vele jó a kapcsolatom.

2018. ápr. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%
Az én párom és a szüleim nem beszélnek közös nyelven (szerencsére). Nagyon zavarja őket, hogy a társam nem magyar, nem tudnak mit kezdeni a helyzettel, azt hiszik csak felvágásból nem magyar a párom. Amúgy abszolút nem bánom,hogy érdemben nem tudnak kommunikálni, mert a szüleim nem túl barátságos és kedves emberek,főleg ha már nem a külvilág felé mutatják magukat. Így örülök, hogy legalább ő nem sérül. De amúgy sem igazán talalkozunk sokat. A párom szülei kedvesebbek, én beszélem a nyelvüket igy nem probléma a kommunikáció. Szerintem kedvelnek, ők is fele-fele házaspár, így nem újdonság a a szituáció.
2018. ápr. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!