Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Más is van úgy vele, hogy...

Más is van úgy vele, hogy irritálja őt ha a párja túl jó kapcsolatban van a másik családjával?

Figyelt kérdés
Próbálok ellene tenni, de mindig eléggé felzaklat ez , mert félek hogy őket jobban kedveli, vagy hogy valamit majd mondanak, hogy nem is olyan vagyok mint ahogy ő megismer, és hogy ebből gond lehet.
2013. jún. 15. 12:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem.
2013. jún. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
pontosan kiket értesz másik családja alatt?
2013. jún. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
Anyós-após topicban vajon kikre gondolhat?:)
2013. jún. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Én sem értem. Kinek a másik családjával?
2013. jún. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Arról van szó, hogy a párom első találkozás után elkezdte mondani h így jófej a faterom, meg anyu is h milyen kedves... de közben egyikkel se túl szép a viszonyom(el vannak válva) ezért is, mind2 elég sokszor bánt meg anyuval is rendszeresek a veszekedések... plusz ma fogja megismerni anyu élettársát aki egy rohadt alkoholista, de mivel ma félig józan mikor jön nemsokára párom mivan ha még őt is rendesnek találja, és akkor még rám fog haragudni amikor veszekedés után felhívom vagy találkozunk és rossz kedvem van, mivan ha engem utál meg miközbe neki teszik a szépet és ő elhiszi...?
2013. jún. 15. 12:49
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

a kapcsolatom sokáig nem volt felhőtlen anyummal. ha a párommal megpróbáltam megosztani az amúgy valós problémákat, nagyot hallagatott (tök nyilvánvaló volt, h nekem van igazam) és csak annyit mondott, h "ettől függetlenül én kedvelem anyukádat". ha netán hazalátogatáskor anyámjelenlétében összevitatkoztunk vmin, anyám elvtelen módon mellé állt, mindig. egyszer ott a párom előtt kérdőre vontam,h miért, amikor nekem van igazam. azt mondta, h nekem van igazam, de vegyem tudomásul, h az nem számít, engedni kell. ja, igen, ez irritált. a tesóm barátnőjével uez a helyzet. szinte mindig megvédte a tesómmal szemben. nem annyira rosszindulatból, inkább mintha azt akarná, h mindenáron együtt maradjunk,még ha nem is olyan jó a kapcsolat...


de sokat változott az utóbbi időben, hál' istennek előnyére

2013. jún. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Figyelj,téged szeret,ismer veled van. Nem a családoddal!
2013. jún. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Csak félek hogy aztán inkább hinne majd nekik, így sem érti az egészet, jó,szerető családból van, többször mondta h sajnálja ami minálunk van és volt, de sajnos nem érti, pedig szeretné....
2013. jún. 15. 13:02
 9/14 anonim ***** válasza:
73%
Nem és szerintem nem is normális ha ez zavar.
2013. jún. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
97%

Inkább örülnöd kellene.

Huh, ennyire kevés az önbizalmad?

2013. jún. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!