Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit mondjak az anyósnak hogy...

Mit mondjak az anyósnak hogy ne bántsam meg? Többi lent

Figyelt kérdés
Rohadt idegesítő szokása. Akár pisil akár koszos a keze mindig a konyhai csapot használja. A fürdői mosdót senki nem hajlandó használni.
2018. ápr. 30. 19:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
Örülj neki, hogy legalább kezet mos utána. Exem apja pl. nem mosott kezet wc után, mert hogy az otthoni, saját kosz tiszta... Hozzáteszem sose fürdött, csak a hónalját lötykölte ki reggelente, meg sz.rás után a kád szélére ülve a seggét...
2018. ápr. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
60%
Ezzel konkrétan mi a probléma ? Nálunk a lenti mosdóban csak hideg víz van, hacs ak nem 40 fok van és nyár, minden vendégünk és mi magunk is a konyhában mosunk kezet.
2018. ápr. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
60%
Nekem ez nem lenne idegesítő szokás. Lehet, hogy a konyhában jobban odafér a mosogatóhoz, vagy csak nagyobb az a mosogató, valamiért szimpatikusabb neki az. A lényeg, hogy kezet mos. Én mondjuk fogat mosni is a konyhainál szoktam, lehet, hogy ezért se érdekelne az ilyesmi.
2018. ápr. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
43%
Azért mosom a konyhában, mert nem szeretnék senkire rányitni a fürdőszobában, a budi is ott van ráadásul. Volt már ilyesmire példa a múltban, szóval már inkább nem a fürdőszobában tartom a fogmosáshoz szükséges dolgaimat. Meg a tévére is rálátok a konyhából, leülni is le tudok, mert hosszasan szeretem mosni a fogaimat, szóval sokkal kényelmesebb a konyha.
2018. ápr. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%
Derítsd ki, hogy mi lehet az oka. Vegyél a fürdőbe egy nagyon jó illatú szappant, az talán meghozza a kedvét, hogy ott mosson kezét.
2018. ápr. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Elköltözöl és nem kell élvezni a kézmosásukat (sem).
2018. ápr. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
66%
Miért ne. Én meg pl. a fejembe vettem, hogy a konyhai csapból a víz nem olyan tiszta mint a fürdőszobai, szóval csak a fürdőből vagyok hajlandó a főzéshez vizet vételezni. Már úgy mindenki megszokta, hogy a fél lakáson végigrohangálok a fazekaimmal :D
2018. ápr. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
51%

#7 :)

Én is úgy érzem, hogy a fürdőszobai víz tisztább. :)

2018. ápr. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 piroska és a farkas ***** válasza:
90%
Mondjuk abban az esetben, ha a szennyes edényekre mossa rá a kezét kakilás után...hát ìgy belegondolva az szerintem is gusztustalan.
2018. ápr. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%
Nemcsak gusztustalan, de konkrétan a kalici vírus melegágya.
2018. máj. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!