Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Kiráz a hideg a párom szüleitő...

Kiráz a hideg a párom szüleitől. Hogyan fogadjam el mégis őket?

Figyelt kérdés

még nem költöztünk össze a párommal ezért ha hozzájuk megyek kb mindig találkozom a szüleivel és egyre kevésbé szimpatikusak. Különösen az édesanyja.

Nagyon a látszatba fekteti az energiát, ahányszor odamegyek azt mutatja, hogy ő milyen tökéletes nő és anya és azt érezteti, hogy én csak ne vegyem el tőle a fiát. Amikor szó volt hogy elköltözik tőlük sírni és hisztizni kezdett, hogy bezzeg engem nem hagyna el, csak őt hagyja ott aki felnevelte meg ilyenek.

Rengeteg pénzt keres a nő, de ha a fia kér mondjuk ebédre akkor könyörögnie kell szinte, az se baj ha lyukas cipőben jár.

Persze anyukának a műköröm meg a személyi edzőre van pénz, meg utazgatni.

Szakács és takarítónő van náluk, ezt tudom, de ahányszor ott vagyok mindig mondja, hogy jajj múltkor milyen rendetlenek voltunk a fia szobájában, biztos én dobálok szét mindent aztán neki kell nagy erőkkel rendet rakni.

Meg mutogatja hogy milyen luxus ételeket főz (bezzeg én nem tudok főzni), amikor tudom( a párom mindig mondja) hogy kb félévente 1x szokott főzni..

Emellett baromi igénytelenek, pazarolnak stb. Nagyon ellenszenves ez nekem.

A páromat szeretem nagyon de egyszerűen már összerándul a gyomrom ha odamegyünk hozzá és beszélni kell az anyjával aki ilyen mézes-mázos a szemembe, de azért csipkelődik, a hátam mögött meg teszi a megjegyzéseket.


2019. ápr. 19. 11:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
79%

Hány évesek vagytok?


Pároddal nem tudtuk találkozni nyilvános helyen és onnan felmenni hozzád?

2019. ápr. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!