Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vettem egy jó meleg, bundás...

Vettem egy jó meleg, bundás bakancsot, mégis mikor hordom olyan, mintha hideg és vizes lenne a lábam, miért? Nektek van hasonló?

Figyelt kérdés

Nem tudom mitől lehet ez.

Belül bundás, meleg cipő, azért vettem mert az előző cipőmben már fázott a lábam. Most meg mintha ebben is nagyon hideg lenne és egyben nedvesnek is érzem pedig nem az.

Izzadna a lábam benne? De amúgy meg nem szokott. Szimplán fázik ebben is? Nem jó anyagú a cipő?

Nektek volt ilyen eset a téli lábbelitekkel? 21n


2018. nov. 13. 09:54
 1/8 anonim válasza:
34%
Az fontos, hogy kicsit nagyobb legyen, mert akkor tud szellőzni kicsit a láb. Ha szoros, könnyen izzad és emiatt fázhat is akár. A gagyi kínai csizmák nem alkalmasak semmire! Nem érdemes olyan gyenge minőségű lábbelit venni. Pamut zoknit használj!
2018. nov. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 nemaRendőrség ***** válasza:
68%
Ne fűzd túl szorosra. Én is elkövettem ezt a hibát az új Bugatti bakancsommal, fázott is a lábam, mert nem kapott elég vért. Most hogy lazán hagyom már jó
2018. nov. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igazából épp fix a lábamon nem nagyobb kicsit sem, lehet emiatt nem szellőzik :/ zárt is, nem fűzős. Viszont nem kínai, CCC-ből vettem hogy legalább jó minőségű legyen. :(
2018. nov. 13. 10:13
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

A ccc-ben nem jó minőségű hanem divatcipők vannak. Ugyanúgy a deichmann és társai.

A meleg szőrmés csizmám maszekszerűségnél vettem, igaz nem volt olcsó (20 ezer), de évek óta megvan és még mindig cipő. Vagyis csizma. Sőt az állapota olyan mintha tegnap vettem volna. És még vízálló is, ilyet ezer éve nem találtam ccc és társai divatboltokban...

2018. nov. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

De akkor honnan vegyek? A piacokon meg kínai van...

Sőt egy csomó netes oldalon is tök jól néznek ki, de mikor megjött mintha egy kínai üzletben vásároltam volna.

Gondoltam az ára miatt csak jó lehet..

Kb ilyen, ehhez hasonló: [link]


Nike meg puma cipőkre elmenne a fele fizetésem..vagy jobb lenne beruházni egy olyanra?

2018. nov. 13. 10:53
 6/8 anonim ***** válasza:

Pl ecco cipot vegyel vagy bugattit ahogy irtak. Vagabond stb. Deichmanin kivul szerinted csak kinai letezik. Sok jo minosegu olasz cipo is van. Tajekozodj!

A geox sem rossz. Nyaron semmit nem izzad a labam benne. Pl.

2018. nov. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Martens Undercover Gladiator Caterpillar Timberland vagy túrabakancs.
2018. nov. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 nemaRendőrség ***** válasza:

Őszintén, engem a Bugatti sem nyűgözött le. 30e pénz, és műszálas a bélése.

A 22e forintos Reikernek, de még a 4e forintos Lidl-s(poénból vettem, hogy mit tud), bakancsnak is jobb, szőrme meg pamut.


Hosszabb zoknival nem zavar a poliészter sem, de ha hozzáér a lábamhoz rövidebb zokni miatt nagyon irritálja

2018. nov. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!