Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » A papám tesojának az unokája,...

A papám tesojának az unokája, unokatestvére a lánynak az anyjával akivek tegnap találkoztam ő nekem kim?

Figyelt kérdés
Nem tudtam hogy rokonom, szóval mennyire távoli, és hogy hívják ezt nagyon gáznak érzem mert bejött kulsőre. Szóval a papám testvérének az unokája, unokatestvére az ő anyjának
2020. febr. 1. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Távoli rokon.
2020. febr. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%

Tehát a lány anyjának a valamelyik szülőjének a testvérének a fia a papád testvérének az unokája.


Tehát az ő anyjának a szülei közül valamelyik és a papád testvérének az unokájának a szülei közül valamelyik testvérek.


Ergo a papád testvérének a gyereke vagy az ő házastársa a lány anyjának a testvére. Amennyiben a papád tesójának a gyerekének a házastársa az ő anyjának a testvére, azesetben nincs köztetek vérrokonság. Gondolom azért is írtad igy a kérdést, mert nem a papád tesójának van két gyereke akik közül egyik az anyja, hanem a gyerekenek a házastársának a tesója az anyja, tehát nem vérrokon. Tehát úgymond ők neked "sógorok"/"távoli rokonok", igazából csak ismerősök, ha jól sikerült kibogoznom :)


Hiszen az unokatesó az, akinek a szülője a másik szülőjének a tesója. De ha nem a te családfádról levő szülőfél a tesója, akkor nem lehet vérrokon az anyja sem és a lány sem.


23/F

2020. febr. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat szval mennyire lenne gáz ha lenne valami koztunk?
2020. febr. 1. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!