Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Családfa

A kérdés

A papám tesojának az unokája, unokatestvére a lánynak az anyjával akivek tegnap találkoztam ő nekem kim?

Nem tudtam hogy rokonom, szóval mennyire távoli, és hogy hívják ezt nagyon gáznak érzem mert bejött kulsőre. Szóval a papám testvérének az unokája, unokatestvére az ő anyjának

febr. 1. 18:27  Privát üzenet  

A válaszok
Távoli rokon.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont febr. 1. 18:42 Privát üzenet

Tehát a lány anyjának a valamelyik szülőjének a testvérének a fia a papád testvérének az unokája.

Tehát az ő anyjának a szülei közül valamelyik és a papád testvérének az unokájának a szülei közül valamelyik testvérek.

Ergo a papád testvérének a gyereke vagy az ő házastársa a lány anyjának a testvére. Amennyiben a papád tesójának a gyerekének a házastársa az ő anyjának a testvére, azesetben nincs köztetek vérrokonság. Gondolom azért is írtad igy a kérdést, mert nem a papád tesójának van két gyereke akik közül egyik az anyja, hanem a gyerekenek a házastársának a tesója az anyja, tehát nem vérrokon. Tehát úgymond ők neked "sógorok"/"távoli rokonok", igazából csak ismerősök, ha jól sikerült kibogoznom :)

Hiszen az unokatesó az, akinek a szülője a másik szülőjének a tesója. De ha nem a te családfádról levő szülőfél a tesója, akkor nem lehet vérrokon az anyja sem és a lány sem.

23/F

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont febr. 1. 20:27 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat szval mennyire lenne gáz ha lenne valami koztunk?

# 3/3Időpont febr. 1. 23:03 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan tudnám megkeresni az apukám ha csak a nevét tudom és hogy melyik városban lakik? Valahol adnak ki róla adatot nekem? És még annyi hogy a nevére vett de sose találkoztam vele
A nagypapám unokatestvére nekem már nagyon messzi rokonomnak számít?
A mamámnak az unokatestvére ki nekem?
Apukám unokatestvére nekem ki?
Anyukám második unokatestvére nekem kim?
Nekem ki a másodunokatesomnak az unokatestvére?

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések a Családfa rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!