Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit gondolsz erről?

Mit gondolsz erről?

Figyelt kérdés
Én és anyám a mamaekkal lakunk. Anyamek elváltak apámtól meg gyerek voltam. Most 21 éves vagyok be szállunk a rezsibe mindenbe. Én 200 ezret keresek anyám 150 et. Én havi 60 ezret adok a rezsibe anyám 40 ezret ! Így ketten 100 ezret adunk! Mama és papa kapnak ketten 220 ezret nyugdíjat mama 90 ezret kap papa 130 ezret. Folyton azzal van én és anya is miért nem rakjuk a pénzt. Mamam és papa sose mentek nyaralni , se üdülni , csak rezsit fizettek - ettek,ittak! Pedig telt volna nekik ra sose éltek! Van már vagy 10 milliojuk össze rakva mire rakják? Itt kellene fel élvezni hiszen semmit se viszünk el a temetőbe, persze mama mindig a sírköveket beszéli kinek Hány milliós sírkő van, kit erdekel már ha meghalok milyen sírkővem lesz? Most kellene élvezni az életet. Mire gyűjtögetne ennyire nekem is van megtakarítva 1 millió forintom havi 30 ezret rakok félre de nem fogom gyűjteni egy életen at
2020. dec. 2. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

Miért éltek a nagyszülök nyakán? Havi 100ezerböl máshol egy szobát senm tudnátok bérelni, a megélhetésröl nem is szólva. TE egyedül annyit keresel, amennyi a nagyszülö közös jövedelme, ketten anyáddal majndem a dupláját, de azért azt elvárjátok, hogy a költségek nagy részét az öregek fizessék!

AZ összes pénzeteket nem kellene ugyan befizetni a közösbe, de ennél azért jóval több lenne jogos.

Ha meg nem tetszik az ötlet, akkor menjetek külön, béreljetek egy lakást és meg van oldva a konfliktus!


Ahhoz meg tényleg semmi, de semmi közötök, hogy mire költik meg mire nem költik az öregek a pénzüket. Nem mindenkinek szive vágya a nyaralgatás.

2020. dec. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell ezt minden nap kiírni?

Válaszolók, úgy vigyázzatok hogy Peti barátunk nagyon ocsmány stílusú üzenetekkel bombázza azokat akik nem értenek egyet vele. De tényleg, a legundorítóbb, legprimitívebb szöveg amit el tudtok képzelni.

2020. dec. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mit szólnék? a nagyszüleid a józan ész szerint élnek. Mit kéne csinálniuk nyugdíjasként? Főleg ha soha életükben nem szórták a pénzt? Amúgy meg mit turkálsz a zsebükben? Az ő dolguk mit csinálnak a pénzükkel. Köszönd meg szépen hogy lakhatást biztosítottak nektek. Az meg hogy beadtok a közösbe, fizetitek a költségeiteket, alap. Az meg hülye hozzáállás hogy nem gyűjtögetsz. Alap hogy az ember félrerak ha van miből, ugyanis nagyon hamar megvan a baj, a tartalék életmentő lehet. Az időseket meg érdekelni szokta saját temetésük költsége, és érdekelni szokta a sírkövük.... Az is, hogy ne a gyerekeik fizessék ki. Az én nagyim is Előre megcsináltatta a sírját, mert nem akarta hogy a gyerekei fizessék...
2020. dec. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!