Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ez baj ha a távoliakkal nem...

Ez baj ha a távoliakkal nem foglalkozom??

Figyelt kérdés
A saját családomon ugy mondva a szűk csaladom(szuleim, nagyszuleim,) testvereimen kivul nem foglalkozok senkivel pl olyan mint a nagy szuleim testvere annak csaladja hogy hogyan elnek stb ...
2021. febr. 25. 09:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Ha neked nem baj, akkor senkinek semmi köze nincs hozzá.
2021. febr. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
21%

Vajon miért van ez így?

A szüleimnek, és minden felmenőmnek is meghatározó volt, hogy hova tartozunk.

Én szegényebb lennék egy életérzéssel, nekem nagyon fontos a nagy család, a kiterjedt rokonság.

2021. febr. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Nem hinném, hogy baj, én is csak a szűk családdal foglalkozom. 1 unokatestvérem van, még vele sem tartom a kapcsolatot, kb. sosem beszéltem vele, csak ilyen tipik családi összejöveteleken látom néha.
2021. febr. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Vuk-91 ***** válasza:
22%
Hacsak nem olyaskibe esel szerelembe, akiről kiderül hogy rokon, akkor nem gond ha nem fárasztod magad mindenkivel. Bár érdemes tisztában lenni az családi történettel.
2021. febr. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem az lenne a baj, ha fordítva lenne.
2021. febr. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Nem kell. Mi is ilyenek vagyunk, senki nem tart igényt a rokoni kapcsolatokra nálunk. A szűk család és annyi. Amúgy is külföldön élnek, semmit sem tudunk egymásról, idegenek vagyunk.
2021. febr. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%
Dehogy baj. Mi se foglalkozunk a szűk családon kívül senkivel. Ha nektek így jó, akkor senkinek semmi joga ezt leszólni, vagy ezért beszólni.
2021. febr. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, csak tudjad, hogy rokonok vagytok... Hallottam olyanról, hogy távoli rokonok házasság után tudták csak meg. Az azért elég ciki és nem is túlságosan egészséges kapcsolat.
2021. febr. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%
Meg is őrülnék, ha foglalkoznom kellene a sok semmirekellővel. Az én családom fele kommunista pártkáder volt.
2021. febr. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
41%
És nincs is ötven év alatti a tágabb családban?
2021. febr. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!