Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mennyire éri meg az Arcanum...

Mennyire éri meg az Arcanum előfizetés?

Figyelt kérdés
Holnapig lehet MACSE tagoknak kedvezményes tagságot igényelni, de én így is elég magasnak érzem az árát. Valakinek van ? Mik a tapasztalatok? Egyszerű családfakutatóknak hasznos lehet?

2021. ápr. 5. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Vannak néha ingyenes napok, meg a kedvezmények is újra és újra megjelennek, szóval szerintem nyugodtan átgondolhatod, majd legközelebb megveszed ha úgy látod. Tavaly amikor kezdődött a járvány egy ideig ingyenes volt (nem emlékszek hogy minden vagy csak egy része), nekem nagyon bejött, érdekes volt régi újságokban felmenők után kutatni. De én aztán nem fizettem végül is elő.
2021. ápr. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%
Én használtam az Arcanumot, de úgy hogy már állt a családfám 90%-a más forrásból (nem én kutattam), alig néhán személyt sikerült visszakeresnem, szóval elég szkeptikus vagyok...
2021. ápr. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
88%

Ezt így nem lehet megmondani. Ismerek olyat amatőr családfakutató csoportokból, akiknek rengeteg segítséeget adott, sok adatot talált felmenőkről, közelebbi és akár távolabbi rokonokról is. Számomra meg teljesen felesleges, mert kb. semmit nem találtam, az a pár találatom, ami volt, nem túl sokatmondó és nem segítette a kutatásomat.

Keresést indítani lehet előfizetés nélkül is, abból már látszódhat, hogy mennyi találatod lehet. Mondjuk ez ritka neveknél lehet jó, hiszen nyilván Kiss-Nagy-Szabó-Kovács stb. esetekben millió lehetőséget fog feldobni.

Következő körben én megvárnám a legközelebbi ingyenes hétvégét, és akkor bele is néznék a találatokba (konkrétan így is tettem), az alapján pedig már el tudja dönteni az ember, hogy megéri-e neki az előfizetés, mert annyi hasznos adatot talál, hogy egy hétvége alatt nem tudja átnézni részletesen, illetve nem tudja letölteni sem.

2021. ápr. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!