Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit gondolsz erről?

Mit gondolsz erről?

Figyelt kérdés
22F vagyok,, apámnak van egy testvére aki nagybátyám és keresztapám is a felesége keresztanyám, de nem Járok oda , maximum évente 3x, és apai nagyi mondta szégyeld magad hát a nagybátyád szeret teged te meg eldobod azokat akik szeretnek és a legközelebbiek,,,, dehát én nem dobom el őket csak nem erzem ott jo magam.... de pl mint a nagyi testvérének fiaék aki apunak első unoka testvére oda meg járok már vagy 8 éve havonta 2szer kb mert jol erzem ott magam
2021. ápr. 28. 02:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Maximum 3x mész hozzájuk, ez számomra azt jelenti,hogy ők se nagyon erőltetik meg magukat

Nagyikána legközelebb meséld csak el,hogy ők is szégyeljek magukat,mert ők is keveset jönnek


Szerintem azért felesleges odajártkálni hetente valakikhez,ahol nem érzed jól magad,felesleges megjátszani a szerető minta családot


Nem szeretsz, nem szeretsz

Nem kötelező


Nagyira meg hagyd rá,vagy mond meg neki,hogy ők is szégyeljék magukat mert ők se jönnek sokszor hozzátok a

2021. ápr. 28. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Oda, ahova nem érzed jól magad, ne menj. Nekem nagyim korában mind egy házban éltek kb, akikkel meg nem, azok a közelben laktak. Mivel nem volt nem így járogattak át egymáshoz meg több szívességet kellett általában kérni, minden ilyesmi. Manapság már ez nem kötelező, elkerülhetetlen. Én alapból nem érzem magam jól ott, ahol kb idegen vagyok, csak összeköt a vér, de nem is ismerjük egymást. Ezen rokonaim nem is nagyon hívnak, mert ők sem tudnak velem mit kezdeni. Hagyd rá a nagyira a dolgot, ha még sokszor felemlegeti, akkor mond azt, hogy ha problémájuk lenne azzal, hogy nem mégy akkor hívnának vagy ők jönnének. Mindenkinek jó a jelenlegi helyzet, ne szóljon bele.
2021. ápr. 28. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Rövid az élet ahhoz, hogy olyanokhoz járkálj, akikkel nem érzed jól magad.
2021. ápr. 28. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mond azt nagyika rakjunk fel másik lemezt .
2021. ápr. 28. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Ne járj olyan helyre gyakran, ahol nem érzed jól magadat. Ennyi. Ez nem jelenti azt, hogy nem szereted őket (valamennyire) és ők viszont, csak ebből ennyi jön ki. Ráadásul a viszony megalapozása az ő dolguk a kisgyerekkel szemben, mert gondolom, nem 16 éves voltál, amikor megkereszteltek.

A nagyanyád reakciója olyan szülői izé, hogy szeressétek egymást, és azt gondolja, hogy ha te valakit nem imádsz, akkor utálod. Ez baromság.

2021. ápr. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!