Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Jogosan szólnak bele a nagyiék?

Jogosan szólnak bele a nagyiék?

Figyelt kérdés

Amikor anyumék elváltak 10 éve nagyiékhoz költöztünk! Szeretem őket mert megadtak nekem mindent! Sajnos szívbeteg vagyok pangásos szívelegtelenséggel születtem, magas vérnyomással. Emelett kétoldali halláskészülékem van... 22 éves vagyok de ezek buliba nem engednek... kiabálnak veszekednek hogy feljelentenek engem hogy én mit akarok

Ilyen betegen. Sajnos anya nem szól semmit apától ők szedtek anjo szet. Anya se mehetett ferjhez apa utan... en se buliba sehova se mehetek pedig jovore mar 23 eves leszek... nagyon szomoru vagyok..😢


2021. júl. 25. 21:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Nem jogos.
2021. júl. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

NEm jogos a beleszólásuk.

A kérdés, hogy miért fogadott anyád szót nekik felnöttként, meg miért teszed te is ugyanezt?

2021. júl. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Oké, jelentsenek fel. Lássuk mi lesz :)
2021. júl. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
Elég zavaros amit leírsz.. Már miért jelentenek fel? És bizonyos keretek között-ha már a nagyiék nyakán éltek- beleszólhatnak a dolgokba. Most komolyan az a bajod hogy nem mehetsz buliba? Saját keresetből mennél? Akkor menj. a balhéval meg ne törődj. Azt várod hogy ők adjanak pénz mikor a nyakukon vagytok? Akkor szopacs, nem kötelesek fizetni a bulit neked.
2021. júl. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk a nyakukon. Mindent mi fizetünk ők alig adnak valamit!
2021. júl. 25. 21:46
 6/11 anonim ***** válasza:
38%
Az ő házukban vagytok-vagyis a nyakukon. Arra még mindig feleltél hogy saját zsebre menne-e a buli (az ilyen hamupipő sztoriknál valahogy MINDIG ferdít a kérdező)
2021. júl. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Anyám egy gyerek én egy unoka minden a mienk lesz a halaluk utan
2021. júl. 25. 21:52
 8/11 anonim ***** válasza:
85%
De még nem a tietek, az megvan? Nem kéne úgy tenni mintha ti tettetek volna szívességet nekik mikor befogadtak
2021. júl. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
23%
Amúgy erősen kétlem hogy anyád szülői tiltás miatt nem ment férjhez- de ha egy beteg gyerekkel is kellett volna valami pasasnak, bolond volt hogy kihagyta.
2021. júl. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem
2021. júl. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!