Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Milyen eredetű a Kabdebó...

Milyen eredetű a Kabdebó családnév? (Nem az én nevem, csak hallottam valahol, és nagyon megmaradt.)

Figyelt kérdés
2021. szept. 3. 22:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez jó kérdés, én egy Kabdebon nevű srácot ismertem.


Gyorsan utánanéztem, és ezt találtam:

[link]


Röviden a lényeg: örmény eredetű név.

2021. szept. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Vannak Kabdebó rokonaim, ha komolyan érdekel, szívesen utána járok :)
2021. szept. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%
Örmény, tudod mi segített? G betűvel kezdődik és 6 betű :D
2021. szept. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2021. szept. 4. 21:00
 5/12 anonim ***** válasza:
65%

3-as: A kérdés szó szerint csak az volt, hogy milyen eredetű a név :) Ha bővebben érdekel valakit, a linkben ott egy szép hosszú leírás, kedvére bogarászhat belőle mindenki, amit akar.


Ha másra is rákérdezett volna a kérdező, például hogy mit jelent a név, foglalkozásból vagy helységből ered-e, vagy hogy becslések szerint hányan élnek ilyen vezetéknévvel Magyarországon, Közép-Európában, Európában, esetleg világszerte, vagy hogy milyen változatai vannak, esetleg vannak-e híres Kabdebók, akkor bemásoltam volna a cikk vonatkozó részeit. :) De úgy látom, te se írtál többet annál, amit én, szóval hajrá, így tovább! Ügyes vagy! :)

2021. szept. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Én is rákerestem, mert már hallottam ezt a nevet korábban és most felkeltette az érdeklődésemet ez a kérdés. Nekem is azt hozta fel az első négy találat, hogy örmény.
2021. szept. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudom minek keleltt lepontozni de m1 is.
2021. szept. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%
Biztos valami új divat, hogy aki nem troll, vagy valami értelmes dolgot ír, azt lepontozzák. A 3-as válaszoló tuti szakértője ennek, tarthatna erről felvilágosítást. Az is elég, ha csak ideböfög egy értelmetlen szót pl. "ssdélkalékajs". Ovációval fogadnám.
2021. szept. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
38%

A 3-as és a 7-es ugyanaz az ember. Kioktat, lepontozzák, erre bosszúnegatívozik. Ő a 71%-os. Az első két választ még pozitívra értékelte, majd miután megírta a viccnek szánt (de valójában lekezelő és kioktató) válaszát a 3-asban, amit lepontoztak, onnantól kezdve az összeset lenegatívozta, kivéve a saját 7-es válaszát. Vannak ilyen emberek, na. Ez legyen a legnagyobb öröme az életben.

És szeretettel várom erre is a 71%-os pirosat. :DDD

Kicsinyes. :) Tiszta óvoda... :)

2021. szept. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
43%
Gratulálok Sherlock, de mellélőttél, mert totál hidegen hagy a pontozás, mindössze csak meglepődtem rajta, hogy beírom a valós választ, erre az le van pontozva, de én nem pontozok senkit semerre, mert értelmetlennek tartom a rendszert.
2021. szept. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!