Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Tapasztalat a MyHeritage DNS...

Tapasztalat a MyHeritage DNS teszttel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Március 29-én adtam fel postára a DNS etnikai tesztemet és a posta szerint egy sikertelen kézbesítés után egy sikeres kézbesítés megtörtént még olyan április elején.

Azonban a MyHeritage oldalán is megnéztem a DNS nyomonkövetését és ő azt írja, hogy még mindig nem érkezett be a laborba a DNS-em.

Nektek mennyi idő volt mire kijutott és mennyi idő mire eredménye lett?



2022. ápr. 11. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Nekem annak idején majdnem 2 hónap volt. De ez már pár éve volt, és év végi akcióban, amikor sok minta érkezett be.

A feladástól számítva még 2 hét sem telt el. Idő kell ahhoz. Ha bizonytalan vagy, írj nekik, van az oldalon kapcsolatfelvételi lehetőség, ha jól tudom.

2022. ápr. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Ha hónap végéig nincs semmi akkor érdemes lehet írni, de amúgy az is időbe telik míg rendszerbe veszik a dolgot.
2022. ápr. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azóta mi újság?
2022. máj. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Megjöttek az eredmények azóta. kb. 3000 rokonom van, es ami a legjobban meglepett, hogy csekèly mertekben de van bennem arab is. Feltolottem az eredmenyem MyTrueAncestry.com ra es ott regi regeszeti leletekkel is van azonossagom, pl. Rusz hercegekkel, vikingekkel, pestisben elhunyt német nő, de ez csak pár a sok közül. Szkíta, gepida, gaul és osztrogót vagyok többségében.
2022. máj. 25. 20:32
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a 3000 nem feltétlenül rokon ám, csak van minimális egyezés. Azért ne vezessen ez félre.

Az MTA tök jó, de ott is érdemes jobban elmerülni a témában, mert az sem annyira egyszerű, mint amilyennek látszik.

FB-on van egy ezzel a témával is foglalkozó csoport (DNS és családfakutatás), érdemes belépni, komoly szakértő is van, aki szívesen segít tisztázni a homályos foltokat.

2022. máj. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ma jött meg, holnap fogom megcsinalni

Felek nehogy valamit elrontsak

Fel lehet tölteni a mytruancestry.com-ra is?

2022. máj. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#6: Simán.
2022. máj. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mentés
2023. máj. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!