Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » 3 év után házasság?

3 év után házasság?

Figyelt kérdés
Ennyi idő elteltével lehet Ő az igazi?
2022. júl. 21. 23:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
92%

Hat hónap után házasodtunk össze, és 27 éve tart ❤️


Más meg 20 év együttélés után, aztán két hónappal az esküvő után vége.

Nem az idő a a garancia a működő házasságra...

2022. júl. 22. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
78%
Én kb 22 évesnek gondolnám a kérdezőt mivel egy gyerekhez képest ha így nézem a 3 évet kevés. Illetve olyan a családnak az értékrendje, hogy még nem illik 3 év után házasodni x okok miatt.
2022. júl. 22. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
83%

Én is az első talakozasunkkor tudtam,hogy a férjem az igazi. Ő csak pár hónappal később jött erre rá. Kár,hogy nem úgy mutatkoztam be neki,hogy Ági vagyok,a leendő feleséged :)

5ev "járás" 8ev házasság.

Még mindig szerelmes (igen,az)vagyok belé és még mindig hálásak vagyunk hogy megtaláltuk egymást.

2022. júl. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
90%
Fél év után összeköltöztünk, 2 év után volt meg az esküvő most várjuk az első babánkat. :) Szerintem nem korai.. de 30 évesek vagyunk.. 19 évesen is volt egy 3 éves kapcsolatom, ott is igent mondtam volna, de szerencsére akkor még más tervek voltak.. Akkor korai lett volna.
2022. júl. 22. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
94%

Ha egyáltalán gondolkozol ezen, ill. másoktól vársz megerősítést, akkor inkább ne kösd vele össze az életedet.

Egyébként ilyen, hogy "igazi", nem létezik. Helyette vannak olyan emberek, akikkel nagyjából megvan az összhang, a közös értékrend és célok, valamint a testi vonzódás. És ilyen nem egy ember van, hanem sok, csak véletlenszerű, hogy te Nyíregyházán laksz, ezért Kis Pistával ismerkedtél meg, míg ha Nagykanizsán laknál, akkor Kovács Ferivel lett volna esélyed megismerkedni és egy életen át jó párkapcsolatban együtt élni.

2022. júl. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
83%

A férjem 19 volt mikor öszejöttünk, én meg már 22. Nem sok különbség, de mégis. Én ekkor már bőven egyetemista voltam, éltem az ottani életemet, míg a férjem ekkor már dolgozott, mert a középsulit sem fejezte be. Ugye milyen nagy különbség volt köztünk? Pedig évben csak 3, mégis más szinten voltunk. Mármint lelki fejlettségben, gondolkodásban. Így mentek az évek, egy idő után össze is költöztünk. 2 év együtt élés után mondtuk azt, de már 5 éves kapcsolatban, hogy házasodjunk össze, biztosak vagyunk.


Ugyanakkor azokat sem értem, akik azon rinyálnak, hogy hát 3 év után csak tudjátok már?!?!

Nem tudom, nekem a környezetemben valahogy a legtöbb párkacsolat 2-3 év között ért véget mindig. De 4-5 év után sem olyan ritka.

2022. júl. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mindenkinek magának kell tudni, de az időt hülyeség húzni, ugyanakkor elkapkodni sem érdemes. Viszont ha tudod, hogy vannak dolgok, amiket nem tudsz vagy akarsz megadni a másiknak, el kell engedni, és nem elcseszni az idejét
2022. júl. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
83%
17-es ez akkor is igaz, ha arra vársz, hogy változzon a véleménye/helyzete valamivel kapcsolatban. A legdurvább az volt, amikor egy exférj új feleségével a gyerek kérdésen nem gondolkodtak, majd a a hölgy szeretett volna gyermeket. 1 év után a hölgy orvoshoz ment, majd közölte a férfi, hogy amúgy nem lehet gyereke. Ezt a hazugságot nem lehet megbocsátani! És hány ilyen ember van... :(
2022. júl. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
83%
18-as! Hú ez durva, ez tényleg megbocsáthatatlan. Szerintem egy kapcsolatban MINDENT meg kell beszélni. Ha valaki nem tudja mit akar, annak goodbye. Mert vagy tudod, mire vágysz, vagy nem. Olyan nincs, hogy nem tudom.
2022. júl. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
83%
Pedig sajnos van, annak idején az én szüleim is emiatt váltak el. Apámat változatlanul nem érdekli semmi. Édesanyám viszont jómódú vállalkozó, apa minimálbérből él.
2022. júl. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!