Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Német anyakönyveket hol...

Német anyakönyveket hol tudnék nézni online?

Figyelt kérdés
Egy adott település kellene. Family search-n nem tudtam megnyitni és lapozni.

2023. máj. 3. 09:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2023. máj. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagy az adott település önkormányzatát felkeresni.
2023. máj. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Pedig lehet használni, csak be kell írnod a nevet, meg az évet, amire kíváncsi vagy! Ha nem tudod, mit keresel, akkor baj van!
2023. máj. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként itt az összes német, és hiába keresel egy adott telepüést, lehet valamelyikhez csatolva van


[link]

2023. máj. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Még pár éve elérhető volt a német anyakönyvek bárki számára az FS-n, de ez mára megszűnt, -még szerencse hogy letöltöttem pár települést ami kellett nekem.


Számtalan településnél ezt olvashatod

-----------

Európában nem elérhető az LDS-egyházhoz nem tartozó személyek számára. Európában csak az Utolsó Napok Szentjeinek Jézus Krisztus Egyháza tagjai férhetnek hozzá.

------------


Szóval vagy az indexek közt keresgélsz ami valljuk be elég kaotikus.

Vagy bemész egy FS központba és ott.


Nem tudom mi a céljuk ezzel több hívőt akarnak maguknak, vagy csak a saját kezükbe venni az anyakönyveket, de egyre több ország anyakönyvét nem lehet már elérni online az FS oldalán, ami eddig nem volt gond.

de az is lehet hogy majd fizetős lesz :), mint a többi társoldaluk.

2023. máj. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg itt: [link]
2023. máj. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
és melyik fizetős oldalon lehet mindent megtalálni? német és magyar anyakönyveket?
2023. máj. 4. 11:22
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"és melyik fizetős oldalon lehet mindent megtalálni? német és magyar anyakönyveket?"


Olyan nincs.


Mo.-t 60% letöltöttük.

És némely környező ország települését.


Olyan van csak hogy néhol ingyenesen böngészed az anyakönyveket, és sok más olyan oldal ahol fizetni kell, ha más területeken akarsz kutatni.

Továbbá még az van, hogy elmész az adott településre, vagy ország kutató központjába.

És persze van hogy némely kutató központ kikeresi neked vagy lekéri más országtól pl románoktól.

Aradot se fogsz találni sehol.


Egyébként mi érdekelne lehet hogy tudunk segíteni.

2023. máj. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!