Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Higy deríthetnem ki hogy ki...

Higy deríthetnem ki hogy ki is vagyok valójában?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kicsit bonyolult, de megprobalom érthetően megfogalmazni.

Örökbefogadtak 5 napos koromban. Tudom ki szült, 1x beszéltem vele, de természetesen semmit nem tud.. KB 10 eve beszélve vele. Mind1. Szóval volt nekem papírom hogy mennyivel születtem, hány kg, hány cm, apgar, oltások stb tudom hol és melyik kórházban születtem (Pesten) felis kerestem a kórházat, ahol 2 néven is kerestek, az eredetin, és a változtatott nevemen is. Plusz a szülőn is és anyukám néven is. (direkt nem írom hogy szuloanya mert ez nem anya... 🤮) hosszú hogy miért)

Szóval nem találtak, hónapokig kerestek elvileg majd jött egy olyan levél hogy elázott(csőtores) a kórház pincéje és menthetetlen volt az összes papír khm. Így nem tudnak segíteni. Az a kérdésem hogyha ok nem találtak, akkor valószínűleg hogy be sem vitték a rendszerbe és soha a budos életben nem tudom meg hogy mikor, hogyan, hol, hanyora hány perckor születtem? Vagy van erre valami esély hogy hátha valahol? Levéltár, vagy esetleg online valahogy? Annyira szomorú vagyok emiatt hogy valószínűleg sosem tudom meg a teljes igazságot.. És úgy kell élnem hogy nem tudom ezeket az adatokat. Persze nem fontos, lehet élni nélküle de mégis szeretném tudni... Bármi ötletet, tanácsot elfogadok. Jaj igen. 96 - os vagyok, nem tudom segít - e valamit... Köszönöm szépen a válaszokat! 😊


2023. aug. 5. 00:09
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Bocsánat: már arra is gondoltam hogy lusták voltak megkeresni, és mondtak valamit.. Szóval bármi elofordulhat :(
2023. aug. 5. 00:11
 2/26 anonim ***** válasza:
74%

Szia!

Esetleg azt nem tudod, hogy ki volt az orvos/szülésznő akkoriban?

2023. aug. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
88%
Hát ha a papírok tönkrementek így nehéz lesz, tényleg max az az egyetlen verzió, hogy azt kideríteni kik voltak akkor ott és tőlük lehet meg elhetne tudni ha emlékeznek.
2023. aug. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Sajnos nem. Semmit nem tudok. Csak hogy Dél-Pesti centrum kórház (azaz 9 kerületi kórház,) a nő sokáig kereste elvileg, de semmi.

Szerintetek ha bemegyek akkor 27 évvel ezelőttrol valaki emlékszik hogy dolgozott e azon a napon? Nem onnan történt az orokbeadas, hanem leraktak egy ajtóba... Szó szerint. Természetes/normális anya-baba kapcsolatnak hihettek a kórházban, mert kiengedtek minket... Nem tudom tényleg elveszett-e... Vagy csak lustak voltak rá. Azért hihetetlen Hogy 2023 - ban nem lett digitálizalva az összes. Amikor kértem azt mondta a nő hogy pont most jár az IT 95-nel a digitalizálasban. Aztán hirtelen a 96 elázott a szarban?.. 96-ban esetleg volt másik kórház a 9 kerben? (már ha tényleg ott születtem. Lehet felkene venni az összes Pesti kórházzal a kapcsolatot? 🤣Az 100% hogy Pesten születtem, elvileg (a születési szerint) a 9 kerben. Lehet tényleg így halok meg? Tudatlanul? :(

2023. aug. 5. 00:57
 5/26 anonim ***** válasza:
67%
A biológiai anyukáddal nem tudsz beszélni? Hátha emlékszik pár egészségügyi dolgozó nevére
2023. aug. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
29%

Ha leraktak egy ajtóba akkor nem kíváncsiak rád. Ha érdekelnéd őket akkor ők keresnének téged.

Nagyon nincs rendben az, hogy valaki olyat keresel aki lemondott rólad, tolok függetlenül lehetnél halott is ma.


Teljesen felesleges ilyen értelmetlen dolgokba energiát fektetni, GONDOLKOZZZ!!!

Az ilyen találkozások 100 -ból 99 esetben csalódás, és eszméletlen nagy KÍNOKKAL jár mind a KÉT fél részere. Ez csak az amerikai meg romantikus filmekben ér véget happy enddel, a valóság nagyon kemény, BELEFOGSZ ROKKANNI! Ebből a tettedből tökéletesen kiderül, hogy éretlenszemélyiség vagy aki ha nem is a biológiai de saját magának egy életre szóló traumát próbál beszerezni. NE FOGLALKOZZ IYLENEKKEL emberekkel akik leraknak egy kapuajban azoktól mi a francot vársz??? ez 1.000%, hogy csalódás lesz!!! Ő hozzájuk semmi közöd, azért raktak le mert nem kellettél, kellesz és nem is hiányzol nekik.


NEm értem, hogy minek valaki olyat keresni aki le sem szarja a fejedet, életedet.

2023. aug. 5. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Utolsó! Ki a franc akar vele beszélni? Te valamit nagyok felre értettél 🤣🤣🤣 olvasd el a kérdést megegyszer kérlek.

Amugy nem szó szerint. A biológiai szülőm anyjának a testvérenek a lánya az anyukám. Szóval nagynéni ha azt nézem.. 10-12 éve beszéltem vele, elég volt köszi :)


5! Nem szeretnék vele beszélni, anno arra sem emlékezett hogy melyik nap születtem... Szerinted az ilyentől mi várható?? 🤮 A legszebb hogy köztem és a "tesóm" között alig van 1 év... Sikerült őket is megtalalni, mindet elhagyta.(4 van rajtam kívül) de egyik sem Pesten született sajnos...

2023. aug. 5. 01:48
 8/26 A kérdező kommentje:
Eszembe jutott valami aztán lehet hülyeség. Levéltárban nem tartanak ilyeneket? Mármint korlapot, ilyesmit? 😅
2023. aug. 5. 02:03
 9/26 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem akkoriban már volt valamilyen számítógépes nyilvántartás, lehet esély.

Gyámhivatalt megkeresheted, lehet ötletük a továbblépést illetően.

2023. aug. 5. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
72%

A kérdésedhez fűzött magyarázatodban az szerepel, hogy azt szeretnéd tudni: pontosan hol, pontosan mikor, pontosan milyen súllyal születtél. Az alapkérdésed viszont ez: "Hogy deríthetném ki, hogy ki is vagyok valójában?" A kettő nem függ össze..

Az alapkérdésedre úgy kapsz választ, hogy az önismeret útjára lépsz, megfigyeled önmagad viselkedését, megismerkedsz személyiségtipológiai rendszerekkel (pl. MBTI, DISC), és megkeresed a helyed azokban, stb.

Én a helyedben a születési adatok beszerzése utáni vágyakozást elengedném. Hogy hány óra hány perckor születtél pontosan, hány gramm súllyal, ezek szerintem nem annyira lényeges körülmények.. Én magam sem tudom ezeket az adatokat magamról pontosan.. Ahogy azt sem tudom például, hogy az apám él-e még vagy már meghalt.. Ez van, így alakult..


A téma kapcsán eszembe jutott egy ide illő idézet: :)

Csak a fölnőttek miatt mesélem el ezeket a részleteket a B-612-es kisbolygóról, és a számát is csak miattuk árultam el; a fölnőttek ugyanis szeretik a számokat. Ha egy új barátunkról beszélünk nekik, sosem a lényeges dolgok felől kérdezősködnek. Sosem azt kérdezik: "Milyen a hangja?" "Mik a kedves játékai?" "Szokott-e lepkét gyűjteni?" Ehelyett azt tudakolják: "Hány éves?" "Hány testvére van?" "Hány kiló?" "Mennyi jövedelme van a papájának?" És csak ezek után vélik úgy, hogy ismerik. Ha azt mondjuk a fölnőtteknek: "Láttam egy szép házat, rózsaszínű téglából épült, ablakában muskátli, tetején galambok..." - sehogy sem fogják tudni elképzelni ezt a házat. Azt kell mondani nekik: "Láttam egy százezer frankot érő házat." Erre aztán fölkiáltanak: "Ó, milyen szép!"

2023. aug. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!