Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mi a különbség a magyarok és...

Mi a különbség a magyarok és a cigányok temperamentuma között?

Figyelt kérdés

2023. nov. 2. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Attol fugg, melyik retegrol van szo.
2023. nov. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Nem etnikumfüggő.
2023. nov. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Nincs különbség, a temperamentum társadalmi és nem biológiai alapú.
2023. nov. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Mondjuk a magyarok tobbsege nem akar kest rantani az utcan.
2023. nov. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Kései Sirató ***** válasza:
84%
A magyarok többsége nem segélyből él.
2023. nov. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%

A cigányok nagyon hasonlítanak a négerekre. Egymást lecigozzák, de ha egy magyar mondja nekik akkor meg vérig vannak sértve, hülye gondolkodásuk van.


A mentősők például utálják őket. Volt mentős kollégám mesélte 2 cigo egymásnak eset késsel, mindkettőjük kezében kés, mindkettő már vérzett de ment a szájkarate 1 méterről, mentősők megérkeztek, hogy ellásák őket erre a 2 cigó összefogott és a mentősőknek estek. Rögtöm barátok lettek. Normális???? mert szerintem meg nem.

nov. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem sem etnikai oka van a különbségeknek. Inkább szocializációs és az edukációs különbségek okozzák az emberek közti különbséget. Persze, értem amit kérdezel és csak a vak nem látja a különbségeket. De mindkét etnikumnál megfigyelhető, amit leírtál, csak arányaiban fordítottan arányos.
nov. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7# Mese , kínai japán koreai csendes szorgalmas . Arab sémi afrikai fanatikus babonás . Nincs kultúra csak primitiv ösztön , azok sem kulturáltak akik ide európai vagy nyugati részre születtek több generációban de káosz eseten ezek fosztogatnak obégatnak hazudoznak . Csoport falkaszellem jellemzi nem ész erkölcs . Éltem melóztam kurd afro török részeken . Kirekesztő hazug népek , a kinai zsidó is csak letagadja mással intézteti a mocskait .
febr. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8

Értem, elhiszem, csak nem a kérdésre válaszoltál.

febr. 10. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!