Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Basic 23andme ?

Basic 23andme ?

Figyelt kérdés
A 23andme basic csomagja , mutatja a haplocsoportot is vagy csak valamelyik bővített csomag. A visszaküldés pontosan hogy müködik, valaki leírná kicsit részletesebben.

nov. 19. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Mi ez?
nov. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Keress rá az oldalukon.
nov. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%

1


Genetika teszt, hogy milyen genetikad van ilyen etnikum feleseg szerint. Pl van benned nigeriai gen mert az ott elokre az jellemzo, vagy israeli genetika mert azoknak is mas vagy ir, brit, francia, stb...


En meg anno csinaltattam, erdekes dolog. Most fejbol nem tudom mennyi ido alatt kaptam legeloszor eredmenyt, mert ezt folyamatosan elemzik egy ideig vagy meg mindig(?), talan 1 het vagy 2. De azt tudom, hogy meg 1 ev utan is valtoztak az eredmenyek. Itthonrol vasarolva meg postakoltseg meg minden eleg huzos, akkor meg 70 - 80 ezer HUF volt, de kint voltam es ott meg volt kb 20 - 40$, szoval semmi.


Ez csak ilyen erdekesseg akik szeretnek megtudni, hogy "milyen a genetikajuk, honnan szarmaznak a felmenoik".

nov. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor ugyanaz mint a többi.
nov. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!