Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Nem vagyok roma származású,...

Nem vagyok roma származású, nem is tudok ilyen felmenőről, akkor viszont mire véljem ezeket a külső jegyeket? (Többi lent.)

Figyelt kérdés

Az egész családomban egyedül az anyai nagyapám volt kissé kreolosabb bőrű az átlagnál + fekete hajjal rendelkezett (ameddig meg nem őszült), de ő megerősített abban, hogy ő biztos nem cigány. Csak az ő esetében merült fel valamennyire a gyanúm, hogy esetleg, még ha nem is roma, de az egyik régebben élt felmenője az volt, de, - nagyapám szerint -, ez sem lehetséges.

A többi családtagommal kapcsolatban eszembe sem jutott ilyesmi.


...És itt jön képbe az én külsőm:

Világos bőrű vagyok, a hajam barna, viszont a szemem sötétbarna, ahogyan a szemöldököm is erős és sötét színű. Tehát, csak és kizárólag a szemem környéke ad okot úgymond "aggodalomra". Úgy vélem, egyedül ezt örököltem a nagypapámtól.


Valahogy nagyon örülnék a világoskék szemeknek, de tudom, hogy el kell fogadnom magam, ahogy vagyok.



máj. 25. 20:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezt dobta a gép. Nem csak a romáknak van kreol bőrük és vastag szemöldökük. Sőt! Utóbbi védjegyet nem fedeztem fel rajtuk.
máj. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
Ilyen kretén kérdést régen olvastam.
máj. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Első válaszoló,

Köszönöm a kommented. Szerinted mely népnek van erős szemöldöke?

máj. 25. 20:39
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Mit tom én... Örmény?
máj. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Rengetegnek, az a ritka, ahol vékony a szemöldök
máj. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
A kreol bőrű nem feltétlen cigány. A cigány sem feltétlen kreol és sötét, dús szőrzetű. Nem Skandináviába élünk, hogy megkérdőjelezhető legyen a barna szem, barna haj, bézs tónusok. Egyébként ott sem az, itt meg pláne nem, egy nem germán eredetű nép esetében. Ha van a felmenők között cigány az vagy leöröklődik vagy nem. De ez nem ennyiben mutatkozik meg amit leírtál. Egyéb esetben is maximum csak külsőség (ha már keverednek hozzá egyértelmű arcvonások is pl). De még ez sem elegendő ahhoz, hogy bárkire tutira rámondjuk, hogy cigány származású ha egyszer a saját vér szerinti szülei nem azok.
máj. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem, azt fogod írni, hogy fekete a hajad, fekete vagy mint az éjszaka, erre tényleg ez bánt, hogy barna a szemed mint a földön 10 emberből 8-nak? De lehet keveset mondtam. És ha egyik ükapád testvérének a nénikéje roma volt, akkor mi van? Mennyiben befolyásol ez bármit? Tényleg nem értelek.
máj. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
89%
Mivan? Azért mert valakinek barna a szeme, akkor roma felmenői vannak? Hatalmas logika...
máj. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
79%
hát... szomorú dolog lehet nácinak lenni.
máj. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Platypus ***** válasza:
100%
Pfüh, hogy egy ilyen kérdésből kell megtudjam, hogy cigány vagyok :D
máj. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!