Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Akinek kreolabb a bőre, az...

Akinek kreolabb a bőre, az roma is? Vagy magyarok között mitől fordulhat elő?

Figyelt kérdés
máj. 26. 11:53
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%
Dehogyis. Van fehér embernél is kreol bőr... Tesómmal ikrek vagyunk, és magyarok. En mégis olyan fehér vagyok kb mint a fal, ő meg kreol bőrű lett. :) De ettől nem cigány. :)
máj. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
17%
Nem feltétlenül. Sok az agyon szolizott cseléd.
máj. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%

Speciel én annyit sétálok meg motorozok hogy olyan barna a bőröm, mint a traktoros nagyfaternak volt, és facebook profilkép alapján már volt, aki lecigányozott, pedig csak lebarnultam. Leveszem a pólóm, láthatja bárki, hogy csak az alkaram és az arcom barna. :)


Illetve besegít, hogy én speciel nagykunsági vagyok. A kunok alapból barnábban meg picit "mongolabbak".

máj. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is kreol bőrű vagyok, de nem vagyunk romák.
máj. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%
Spanyolok sem romák de kreol bőrűek, vagy az olaszok
máj. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Az én és a párom rokonságában is van 1-1 olyan férfi, akik annak néznek ki, de nem
máj. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
95%

Ez a sokadik ilyen kérdés ma, én nem is értem :)


De a válaszom: a mai magyar népességben számos nép keveredik. Az oszmán uralom alatt törökök, illetve az akkori birodalomhoz tartozó egyéb népek (köztük arabok, feketék, délszlávok,’örmények) jelentek meg és hagyták itt a genetikai nyomukat. Éltek Magyarországon nagy számban románok, zsidók, köztük is vannak kreolosabb bőrűek. Jászok, kunok, de eredendően a magyarok is ázsiai származásúak (de nyilván már 1000 éve is keveredtek a népek a sztyeppén egymással). Olaszok a középkor óta mindig éltek kisebb számban Magyarországon.


Mégis, miért lenne roma, akinek kreolabb a bőre? És még ha volt is esetleg egy roma dédszülő, aki “miatt” valaki barnább,

attól nem lesz valaki roma.

máj. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
100%
Dehogyis, nem valószínű.
máj. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%
Akinek fehér a bőre az német? Hogy lehet ekkora baromságot kérdezni, de komolyan.
máj. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem létezik, hogy számodra eddig ismeretlen tény volt, hogy nemcsak a cigányoknak van kreol bőrük!!!
máj. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!