Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hol kereshetném? Szeretnék...

Hol kereshetném? Szeretnék tudni olyan vezeték neveket, amik a legritkábbak. Olyanra gondolok, mint Mihalovszki, Stregova, Lichtenstein, stb. Van ilyen nevű ismerősötök?

Figyelt kérdés
2010. nov. 6. 12:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Magyar név kell? Csak mert szerintem amit leírtál, azok közül egyik sem magyar és igazából egyik sem különösebben ritka.
2010. nov. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
igen van de nem szeretném leírni a vezetéknevet mert elég sokan visszatudnak vele élni!
2010. nov. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Enyém is nagyon ritka annyira, hogy az egész országban két család használja.
2010. nov. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
28%
2 család aha valószínű:D
2010. nov. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
41%
Én meg Kovács vagyok xD De olyan Kovács, mint én, nincs több :P
2010. nov. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

A felsoroltakból valóban egyik sem magyar, és összesítve eléggé gyakoriak. Kettőt ismerek is. :D

Az én nevem sem túl gyakori, mi meg egy debreceni család használja elvileg, de elég sokan vagyunk a családban :D

Keresni... telefonkönyvben, meg közösségi oldalakon. :D

2010. nov. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Szia!:)


Amiket felsoroltál sztem nem ritka vezeték nevek. Mondjuk attól függ hol élsz, lehet felétek pont ritka, de van ahol nem. Az én vezetéknevem is ritka erre felé, ahol én lakom, de nyilván nem fogom leírni, mivel anonim ez az oldal és ritka a nevem így, akik ismernek mindenki rájön, h én vagyok:D

2010. nov. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
14%
Názáreti Jézus
2010. nov. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Első.

Miért kellene magyar név?Én direkt ezekre voltam és vagyok kíváncsi.Ezek közül az egyik az én vezeték nevem, és szerettem volna tudni, hogy mennyire gyakori.Amúgy azt hiszem, hogy az én "családomon" kívül ez szinte nincs is.

2010. nov. 6. 12:59
 10/21 anonim ***** válasza:

ha az egyik a Te neved akkor lehet, h ismerlek:)))


12:50-es voltam:)

2010. nov. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!