Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Kicsoda nekem az anyukám...

Kicsoda nekem az anyukám unokatestvére, és kicsoda nekem az anyukám unokatestvérének a testvére?

Figyelt kérdés
Értelmes válaszokat várok:)
2010. nov. 8. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
nem tudom h neked ki de nekem a keresztanyám
2010. nov. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

első

a keresztanya az anyukád testvére!


kérdező: neked senkid :)

2010. nov. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát nekem is van ilyen, de az nekem senkim (:

Mármint szimplánegy rokonom, nincs megnevezve.


A második kérdés pedig eleve helytelen mert az anyukád unokatesójának a testvére pedig ugyanúgy Anyukád unokatesója. :)

2010. nov. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%

És a második válaszoló is helytelent mondott!

Anyukád vagy apukád testvére, függően attól, hogy fiú-e vagy lány, ő a nagybácsid/nagynénid.


A keresztanyukád az, akit a keresztelőn/keresztelésen felkértek hogy a keresztanyád lehessen. Ez akár lehet olyan is akinek semmi köze a családhoz illetve nincs veled még csak rokonságban sem.


(utolsó voltam)

2010. nov. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

utolsó

második vok

nem mondtam helytelent,de előbb gondolkozz,mielőtt irsz! ugyanis anyunak 4 tesoja van! ugyh van nagynéni köztük,nagybácsi,meg keresztanyám!

2010. nov. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó: persze, én elhiszem, hogy az anyukád testvére neked keresztanyád. Nyilván csak annyit akart mondani az előző válaszoló, hogy ez ÁLTALÁBAN nem igaz. Persze vannak esetek, amikor igen, lásd: tiéd. Csak így kicsit félreérthető volt a válaszod, és azért korrigálta.
2010. nov. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!