Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » A Poszpichál családnév mennyir...

A Poszpichál családnév mennyire gyakori?

Figyelt kérdés
2009. jan. 17. 18:43
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Én még soha nem hallottam. Nem hiszem, hogy túl gyakori lenne.
2009. jan. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
ha volt is,már rég megváltoztatták íziben :)
2009. jan. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Pedig van ilyen név,én már csak tudom, mivel anyukámat így hívják.:) Soha eszükbe se jutott megváltoztatni!
2009. jan. 17. 18:53
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Szia! Ritka lehet nagyon. Az iwiw-en regisztráltak között előforduló gyakoriság a ténylegessel nem feltételen arányos, de tájékoztató jellegű lehet. Ott egy van belőle, míg az én szintén nem minden bokorban előforduló nevemből 16.
2009. jan. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
miért a te neved milyen?a poszpichál cseh vagy szlovák eredetu és miért kellene megváltoztatni?
2009. jan. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
nem kell megváltoztatni,szó sincs róla.csak magyar kiejtésben furcsán hangzik,ennyi.ne vedd fel,csak poénból írtam az előzőt,nem akartalak megbántani ne haragudj:(
2009. jan. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%

Nálunk volt 2-3 ember akiket így hívnak. De és nem ismerem őket, csak hallottam róluk egyéb okokból :)

Szerintem sem túl gyakori név. Bár az enyémnél csak gyakoribb lehet ;)

2009. jan. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az az egy az iwiwen is rokonom!:))Kiejteni pedig nem olyan túl nehéz: Poszpihál- vannak ettől még kacifántosabb nevek is:) Nem sértődtem meg!!Mondjuk , ha másmilyen " csúnya ", Vagy túl "vicces" neven lenne,( most nem akarok példát írni, mert nem szeretnék senkit se megbántani), lehet hogy megváltoztatnám... ki tudja?
2009. jan. 18. 18:22
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg semmi gond sincs a neveddel. Az én nevem nagyon nem gyakori és az iwiwen ugyanazon nevűek mind rokonok és még így is van vagy 5-6 ember, de ha a tiédből 1 van, akkor valószínűleg nagyon-nagyon ritka. Még én sem találkoztam olyan nevű emberrel rokonokon kívül, aki az én nevemet viselte volna, nem hogy a tiédet. Nagyon ritka, légy büszke rá. Nem leszel 12-dik Kovács Petike az osztályban.
2009. febr. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezzel a névvel már találkoztam, nálunk a temetőben van egy Poszpihál Vince nevű férfinek a sírja,1940-ben halt meg.
2009. aug. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!