Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hol lehet megnézni a neten...

Hol lehet megnézni a neten hogy kik az őseim?

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
sehol
2010. dec. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs netes nyilvántartás arról, hogy kik az őseid. Az internet segítségével persze lehet kutatni, de először azzal kezdd, hogy a családtagoktól végigkérdezed, hogy milyen rokonokra emlékeznek, mi volt a nevük, mikor születtek, stb. és ahol elakadsz, ott már levéltárban folytatod a kutatást.
2010. dec. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
2010. dec. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez csak akkor lehetséges, ha egy közeli hozzátartozód már egyszer megcsinálta, különben nem... és még akkor sem hiszem, hogy ez 100%-ban fedné a Te egyenesági őseidet. Mivel csak a vértestvéreddel (ha van) közös az összes ősöd, így elég fura lenne, ha valaki olyan szedegetné össze mondjuk az anyai ágadon lévő szépanyádat (és tovább), aki neked apai ágon rokonod! Nekem szerencsém volt, az anyai ág teljes egészében fent volt neten, az apait viszont én kutattam fel. Az előbbi úgy fordulhatott elő, hogy digitális fényképezővel az összes lejegyzésre került személy bekerült egy adatbázisba, amit erről a kistelepülésről származó amerikai hapsi szabadidejében csinált... milliárdból 1 ilyen van, nekem szerencsém volt. egyébként ez a brit szigeteken, meg észak-amerikában már digitalizálva van, ott netes keresőben böngészhetnek az emberek. mi soha nem fogunk eljutni erre szintre..
2010. dec. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
2011. jan. 2. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!