Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Barlavits a vezetéknevem....

Barlavits a vezetéknevem. Ismertek hasonló nevű személyt?

Figyelt kérdés
Tudomásom szerint négy Barlavits él a világon, de sosem lehet tudni!
2011. jan. 6. 12:13
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Beírtam a google-be, ezeket adta ki: Barlavits Tibor, Barlavits Tiborné, Barlavits Péter, Barlavits Ferenc és Barlavits Zsófi (gondolom ez vagy te)....ez már kapásból 5
2011. jan. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

komolyam zsófi vagy?

mert akkor ismerlek :P

2011. jan. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Miért lenne 5? :D Attól, hogy Barlavits Tiborné lett az anyuka, attól az még nem a leánykori neve, vagyis az anyuka nem Barlavits!!!!!! Neki nem ez a vezetékneve, csak az asszonyneve!
2011. jan. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Asszonynév vagy nem asszonynév, attól még az van a személyi igazolványába írva, ergo az a neve. Nem az volt a kérdés, hogy hány Barlavits névvel született ember van, hanem hogy kinek van hasonló neve. Nos ez elég hasonló.
2011. jan. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Akkor sem számít született Barlavitsnak. :) Ne kötekedj, te is inkább a kérdésre válaszolj, ne nekem.... :D
2011. jan. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Csak szerényen megjegyzem, hogy mert a Google öt nevet dobott ki, az egyáltalán nem bizonyíték arra, hogy csak ennyi Barlavits nevű van a világon.
2011. jan. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Horvát név, rengeteg hasonló nevűt ismerek horvát nyelvterületen. (Szombathely környékén pl. )
2011. jan. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:

Én is találtam többet mint négy! Barlavits Tibor, Tiborné, Péter, Zsófi, Ferenc, Barlavitné Győrvári Márta, meg még egy Barla Ferencet is kidobott a kereső!

De mondjuk az nagyon kemény ha csak 4 van a világon? Meg ez egyáltalán hogy lehetséges?

2011. jan. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
Levéltárban kb 2000 Ft-ért utána tudsz nézni annak, hogy van-e Magyarországon ilyen nevezetű személy, sőt még az őseidet is megtalálhatod! ÉS addig keresgélhetsz ameddig akarsz!
2011. jan. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Akiket felsoroltatok egytől egyig a rokonaim, de a levéltárban megnézem :) köszönöm a segítségeket :)
2011. jan. 8. 00:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!