Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Írnátok nekem cigány neveket?

Írnátok nekem cigány neveket?

Figyelt kérdés
Vezetéknév-Keresztnév változatban, de lehet csak keresztnév is :)
2011. jan. 10. 20:00
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=8tLv1HrDfFI&feature=related


Trombitaverseny c. film. Az elején zenélő fiút Rómeónak hívják, aztán a szőke lány, akivel szerelmesek egymásba, ezt mondja:

"ó Rómeó, miért vagy te roma?"

Nagyon nagy!

Amúgy abban volt Sandokan, Rómeó, Rocky. De ők szerbiai cigányok.

2011. febr. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:
pl.Milak Gyula;Balogh Achilles
2011. febr. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:
Sárközi, Lakatos, Kolompár, Kalányos, Kustánczi, Tebeli, Holdosi, Somlai, Kanalas, Túró, Balog, Vona, Suki, Hódosi, Farkas, Kányási, Kárpáti, Nyári, Viszket, Bangó, Czinka, Mága, Daróczi, stb.
2012. jan. 5. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:
az előző posztból lemaradt, de általában olyan keresztneveket választanak, ami a saját közegükben lehet, hogy "szépnek" számít, de egy normális emberből undort vált ki. ennyit a felzárkóztatásról, meg az emancipációról, saját maguk alatt vágják a fát még a XXI. században is.
2012. jan. 5. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 19gal_balazs97 válasza:
Eddig a legviccesebb amit hallottam buszon az hogy Bejowulf gyere ide
2013. jan. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:
borsod,heves,szabolcs,nógrád,baranya.. Ezekben a megyékben van a legtöbb roma de pl borsodban a leggyakoribb roma vezetéknevek a ruszó,káló,lakatos.. Meg van még vagy 25 fajta de ez a 3 a leggyakoribb. A baranyaiak meg inkább a Kolompár,Kalányos,Bogdán stb nevekkel találkozhatnak leggyakrabban ami itt borsodban nem igazán fordul elő.. Szóval mindenhol más és más :D leggyakoribb keresztnevek itt a Dzsenifer,Georgina,Nikolett,Alexandra,Zsolt,István,Krisztián,Richárd
2013. jan. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 FelcsiJordison válasza:
Na mi az nem tudod eldönteni mi legyen az új purdé neve?:D
2013. febr. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:

Engem mostanában folyton le akarnak szólítani a buckalakók az utcán, hogy adakozzak nekik. Persze gyors léptekkel továbbállok. Nem tudom, mégis mit képzelnek a drappok, mi vagyok én, a Máltai Szeretetszolgálat?! Még jó, hogy igazi krampusztámadásban nem volt részem, bár én a kéregetést is egyfajta zaklatásnak tartom. Ennek alkalmából ím itt van pár név, melyeket a Keresztapa c. film inspirált a fekáliáknak a pulya névadásához:


-Kolompár Marlonbrandó

-Kolompár Alpacsínó

-Kolompár Márió Púzó

-Kolompár Donvító

2013. dec. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:
25%

Kolompár Inkontinencia

Kolompár Urina

Kolompár Fekália

Kolompár Szalmonella

Kolompár Vagina

Kolompár Pú

Kolompár Kaka

Kolompár Klitorisz

2014. jan. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 Fatimaaaaaaaaaaa válasza:

Amelyik suliba èn járok(Kovács Margit) áthozták a cigányokat egy másik suliból ès tele van velük a suli.Miattuk alakították ki a D osztályt.Èn magam 6.as vagyok ès van egy 5.-es akit Lakatos Lacikának hívnak,Meg van Lèvai Vanessza,Balog Juli,Bogdán Dzsenifer,Rozs Rebeka,Bakacs Kitti,Csonka Dávid,Kalányos Natália,

Van elsősök közt:Rozs Renátó,meg valaki Dzsenáró is van.Aztán van mèg egy csomó.

Hallok az utcán olyanokat,huuuh.A barátnőm egy olyan házban lakik ami tele van cigányokkal.Nem lehet használni a liftet mert bele van hugyorozva,szsrva,büdös.


Ezeket hallom nap-mint nap:


Álexáááááándráááá gyere vissza azonnal mert mán ölögem van!

Láurááá!Az Isten bosszon meg gyere má!

Dikk má Dzsindzsè hagyd má azt a kiba..ott bbotot bameg!

Dzsenáróó azonnal gyere ide merr megöllek

Meg ilyesmik.

2014. jún. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!