Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » MyHeritage adategyezés?

MyHeritage adategyezés?

Figyelt kérdés
Nemrég bővült az alkalmazások listája ezen a családfaszerkesztő weblapon és a Smart Match™ program talált egyezéseket(verwandt.de /.at alatt futó programban)egy másik ember családfájában az enyémmel. Meg kell erősíteni, hogy közös a két ős, viszont előtte leinfóznám az embert, hogy mégis melyik területen éltek az ősei. Itt jön a probléma. Kontaktolni csak úgy tudok irányába, hogy valami csomagot fizetek elő, na most én egy emailért nem szívesen fizetek ki semekkora összeget. Sajnos a verwandt-ra való regisztráláskor visszadob a myheritage oldalra, az adatok a másik fickónál csak 2 névre redukálódnak, + a gyerek, akinél ugyan van évszám, de semmi egyéb. Ez alapján közösek az ősök, viszont ez sem 100%-osan biztos. Valakinek valamilyen tapasztalata ezzel kapcsolatban? Meg lehet kerülni a fizetős módszert?
2011. márc. 17. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki, a www.csaladfalu.hu oldalt.
2011. márc. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, ott is utánanéztem, de semmi. Ez mondjuk nem meglepő, mert a családfalu egy magyar oldal, a másik feltöltő pedig osztrák, vagy német illetőségű.
2011. márc. 17. 14:31
 3/7 anonim válasza:
Ha belépek egy sima, nem prémium felhasználóval, a következőt tudom csinálni: bal oldalon rákattintok a SmartMatches szekció alatt az "1 új egyezés áttekintése" feliratra. Ott "Egyezések megtekintése" gomb a táblázat jobb oldalán, majd fönt a fickó neve alatt: "Kapcsolatfelvétel a következővel:" Így tudok neki üzenetet küldeni.
2011. márc. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, ez megvan nekem is, az a baj, hogy ilyenkor kezdi el a marketinget az oldal... tehát sem kapcsolatfelvétel, sem adat importálás nem jöhet létre addig, amíg nem tejel az ember. 120 dollárt kéne elutalnom, ami elég sok szerintem... (125 dollárból megáll egy dns teszt, szóval összehasonlítva is nevetségesen sokat kér a myheritage). Elképzelhető, hogy saját myheritage oldallal rendelkező felhasználóval (aki rokon) felvehető a kapcsolat.. de itt sajnos a verwandt oldallal kéne kontakt, ahogy nézem. Arról meg egyből átirányít vissz a myh.-ra., hogyha ott szeretnék regisztrálni.
2011. márc. 17. 17:10
 5/7 anonim válasza:

Esetleg próbáld meg, hogy megnyitod a fickó Profilját (kis I ikon a neve mellett, és Profil) és írsz a Vendégkönyvbe.

A Profil oldalról megnyithatod magát a családi lapját is, ahol van "Kapcsolatba lépek a webmesterrel".

Ha a profilt se tudod megnyitni, meg a családi oldalát se (mert zárt az oldal, akkor sajnos nem tudom, mi a megoldás). Egyébként egy évre csak 75$

2011. márc. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Így van, sajnos zárt az oldal, mert eleve egy másik cég weblapját nyitja meg a hapsi családfájánál. Oda meg az van kiírva, hogy "(Ön vendég)", tehát csak leshetem a bejelentkező oldalt, amihez nincs jelszavam. Tényleg 75 dolcsi 1 évre, nálam automatikusan a 2 év látszott 120 dollárral, de szerintem még a 75 is horribilis egy ilyenért. Végigzongoráztam minden lehetőséget, sajnos úgy látszik, hogy ez akkor ennyi volt. Köszönöm a hozzászólásokat!
2011. márc. 17. 18:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Tényleg fel lehet venni ott a kapcsolatot a "rokonokkal"? És válaszolnak is?
2019. okt. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!