Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Anyukamnak szeretnek segiteni...

Anyukamnak szeretnek segiteni megtobbet, de hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 17 eves lany vagyok. Anyum reggel fel 7-rol delutan 5-ig dolgozik. Itthon mindig felmosogatok, sepregetek, felmosok, fozok, takaritok. Anyukam mindig nagyon faradt mikor hazajon. Mivel tudnak meg neki segiteni? Esetleg tudtok valami oljaokat, relaxalaskent, vagy valami ilyeket amik pihentetik, kicsit kikapcsolodik?

Koszi elore is.


2011. aug. 10. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
megmasszírozod a hátát, lábát...biztos örülne:)
2011. aug. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Dolgozz helyette:)
2011. aug. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád szerencsés, hogy ilyen lánya van :) Mindenkit más kapcsol ki, pl vmi illóolaj anyukád kedvenc illatával, vagy a megfelelő teakeverék csodákra képes.
2011. aug. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
valami jó fürdősó, illatgyertyák, illóolajok, + töltsd le a kedvenc számait és írd ki neki cdre:)
2011. aug. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Egy jó fürdő esetleg amitől ellazul, masszázs, főzd meg a kedvenc ételét.

2011. aug. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

(fili)

Nyáron vállalj melót, hogy anyagilag betudj segíteni. Lehet, hogy még annyit is össze tudnál győjteni, hogy elvidd egy masszázsra.

2011. aug. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ami a legfontosabb: mikor hazaér hagyd őt nyugton legalább egy órán keresztül. az én anyum is elég sokat melózott, fáradt is volt, mert emberekkel foglalkozik, akik egész nap dumálnak neki :) szóval hagyd pihenni, ne nyüzsögj körülötte.

aztán amikor megkajált, TV-zett egy kicsit, akkor menj át hozzá, és beszélgessetek, kérdezd meg, h mi történt vele aznap, kicsit masszírozd meg.


egyébként tényleg nagyon jófej vagy, én is ennyire kitettem magamért, mikor még együtt laktunk, mert láttam rajta, h egyrészt jól esik neki, h nem az ő nyakában van még a háztartás is, és hálás voltam neki, hogy ilyen sokat tesz értem.

csak így tovább! :)

2011. aug. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

jaj, nagyon koszonom a valaszokat:)

azonnal megyek es hozza is kezdek!

2011. aug. 11. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!