Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit kezdjek leendő anyóssal...

Mit kezdjek leendő anyóssal ha nem fogja fel hogy a kisfia már felnőtt férfi?

Figyelt kérdés

Párom 30hoz közeli férfi,suli miatt messze lakott 6 évig,most 2 éve szülőkkel ismét,csupán kényelmi okokból.

Még korai lenne összeköltöznünk,de rengeteget vagyunk együtt( tavaszra van tervezve)

Előttem egy barátnőt nem vitt haza.

Viszont az anyukája...első perctől csúnyán néz rám,bár nem szól semmi rosszat.Legfalábbis nekem.Páromnak viszont igen,ő érzékenyebb fajta.

Féltékeny fiús anyuka,volt már dolgom hasonlóval,exemé is ilyen volt,de ővele nem terveztem örökké,igy anyucit gondolkodás nélkül kiosztottam,hogy szálljon le rólam,nem csináltam semmi rosszat.

Viszont párom mamájával ezt nem tehetem,párommal komolyan gondolom,nem akarom hogy rossz legyen a viszony.

Nincs rajtam semmi ellenszenves,összillünk minden téren,velem boldog.

A mama egyszerűen féltékeny, "elveszem a kisfiát tőle" vagy nemtudom.

Mit csináljak?


2011. okt. 6. 11:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha komolyabbra fordul a pároddal, akkor ne költözzetek a szülői házba.

Lehet, hogy ettől függetlenül is lesznek hülyeségei, de azokat ne vedd fel.

2011. okt. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
73%
Higy nekem !!Ha most nem osztod ki a mamát. Akkor egész éeteben hallgathatod. Igen is ,hogy meg kell mondani,hogy kinek,hol a helye és mit szabad. Anyukám ezt annó nem merte a mai napig szar a visszony. Az anyu minden csak nem jó tüdér . Elvette apámat anyámtol. Pedig ők már 50 évesek elmultak. Na én ebböl tanulva elmondta anyósomnak,hogy én mit gondolok, ezekröl a dolgokról . Jól össze vesztünk,orditottunk, eggymásal. De végül meg értette,hogy ez az élet rendje. Azt nem mondom,hogy nagy a szerelem vele,de nem szól bele a dolgainba. Amennyit kell annyit elviseljük egymást.
2011. okt. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Nem,oda semmiképp nem költözök,ragaszkodom az önállóságomhoz,akkor is ha bőven elférnénk,nincs az az isten...se oda,se az én szüleimhez.
2011. okt. 6. 11:36
 4/24 anonim ***** válasza:
23%
Vagy válassz olyan férfit,akinek nincs anyja,vagy az anyukával legyél barátságos. Ő nevelte fel a párodat,természetes,hogy aggódik érte. Nem kell anyós gyűlölőnek lenni,akkor sem,ha az nem angyal. Te sem vagy az,csak ezt nem látod be.
2011. okt. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
11:30: és a párod mit reagált erre? Mert én párom miatt nem akarok nyilt konfliktust,mert az anyját ismerve eljátszaná a mártirhalált,és abból nem sülne ki jó.
2011. okt. 6. 11:37
 6/24 A kérdező kommentje:
Nem vagyok angyal,ez tény.De esélyt nem adott arra hogy megismerjen.
2011. okt. 6. 11:39
 7/24 anonim ***** válasza:
73%

Nem akarlak idegesíteni, de az én férjem 26 éves volt, amikor az anyja még a körmét is levágta!

Főzögetett neki, nála kellett fürdeni minden este.

Szóval, ha az anyuka ilyen és a kisfia is partner ebben, akkor sohasem lesz nyugalmad.

2011. okt. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
nem tetszet neki!! szerinte ammenyit találkozunk azt meg lehetet volna oldani. Elmondtam neki,hogy én nem akarok ,ugy járni mint anyám. persze,azt mondta kicsit védve a saját anyát,hogy nem mindenki ilyen. Aztán meg értette ,hogy nekünk is jobb ha nem a mama irányit,és saját életünket élhetjük. Mondjuk azt meg igértem neki,hogy még egy ilyen nagy csete paté nem lesz. Mondtam neki,hogy ha neki baja van az anyámmal menjen oda és tegye meg. De nem ment.
2011. okt. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem minden fiús anyuka ilyen.

Az én barátom anyja is ilyen.

Engem nem érdekel.

Soha nem szólok semmiért neki, nem is veszekszünk, egyszerűen, ha több kettőnél, nem megyek oda.

Ez is zavarja, de kit érdekel.

Annál kedvesebb vagyok, ha találkozunk.

Vagy nem, de mint mondtam: nem érdekel.

Fölösleges ezen meccselni az anyóssal, hogy ki az első a fia életében.

Ezt úgyis a fia dönti el, nem mi.

Én nem mentem bele soha ilyen hatalmi harcba.

Ha mond valamit, ráhagyom, és inkább tartom a távolságot.

Az ilyen "nagyon anyákkal" úgysem lehet mit csinálni.

Hagyd figyelmen kívül.

2011. okt. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Nem tudsz semmit tenni!


Az én anyósom ugyan ilyen! Pokollá tette az életünket, amíg el nem költöztünk jó messzire tőlük. :( Sajnos..

2011. okt. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!