Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit adjak neki (k) ajándékba?...

Mit adjak neki (k) ajándékba? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Tudom, hogy még odébb van a karácsony, de már most elkezdtem gondolkodni rajta, hogy mit adjak ajándékba a párom anyukájának.. A kapcsolatunk (az anyukájával) eléggé változó.. Ha bővebben kellene jellemeznem, azt mondanám, ha nem muszáj, akkor nem találkozom vele szívesen. - Ha ez számít, karácsonykor a párommal 10 hónapja leszünk együtt.


A másik része a kérdésnek, mivel az apukája messze lakik tőlük (elváltak..) őt még nem ismerem, de karácsonykor együtt fogjuk meglátogatni őt és a (sokadik) új családját a párommal. Nekik kell valami ajándékot vinnem? Ott lesz majd a párom féltestvére is, egy kisfiú. Neki vigyek ajándékot?


2011. okt. 6. 20:53
1 2
 1/12 anonim válasza:
viszel egy kis ajéndékcsomagot, általános dolgokkal,ami valakinek vmire jó lehet... bon bon,bor,kis emléktárgy,tusfürdö-sampon-testápoló szett,pipere,ne vidd tulzásba, pasiddal adjatok közöset,nem a te dolgod ezen agyalni, segitsen... sok sikert puszi. kellemes ünnepeket :D
2011. okt. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

a kisfiúnak? nem hiszem hogy szükséges lenne. de ha a párod anyjával jóban vagy, akkor neki sem kötelező, bár jobb a békesség. bár megmondom őszintén én azoknak sem szeretek adni, akiket szeretek, és kapni is utálok. nem vagyok híve az ajándékozgatásnak.

19L

2011. okt. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem vagyunk jóba. Amennyire lehet, kerülök vele mindenféle találkozást.


Az ajándékcsomagot kinek vigyem?:D Anyukának vagy apukáéknak?

2011. okt. 6. 21:11
 4/12 anonim ***** válasza:

Sztem illene mindenkinek vinni vmit, ha mást nem, akkor vmi apróságot-apukának egy üveg jó bort, kissrácnak vmi apró játékot vagy csokit.


Anyukának én is ajándékcsomagot vennék, vagy pipereösszeállítást. Gondolom, ha nagyon ismernéd az ízlését, nem itt kérdeznél... és akit annyira nem ismersz, annak egy ilyen cucc teljesen oké ajándék-igaz, kicsit személytelen, de csak közel álló embernek ciki ilyet adni. (ha úgy gondolod, ezen nem akadna ki, akár utalványt is vihetsz).

Esetleg vmi jobb tea, kávé, szobanövény...

2011. okt. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ohh.. a kávét azt szereti.. ezt tudom.. de azt vettünk neki születésnapjára..
2011. okt. 6. 21:21
 6/12 anonim válasza:
viszel ide is ,oda is ajándékcsomat, tudod mint a mikuláskor kapott, csak sima átlátszóba, ja a kv bele jó,meg ilyen hülyeségek bele :D ameddig a pénztárcátok engedi... pároddal beszéld meg,hisz az ő szülei, nem neked kell megoldani...
2011. okt. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Tudom tudom, hogy az ő szülei.. És biztosan együtt oldjuk meg, születésnapra is együtt vettük a kávét..:)
2011. okt. 6. 22:55
 8/12 anonim válasza:
Ha a helyedben lennék,semmiképpen nem vásárolnék!Szerintem valami szeméyles dolgot készíts neki,pl. egy fényképalbumot.
2011. okt. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

És mégis kiről készítsek neki fényképalbumot??

Rólunk? Meg mi értelme lenne?

2011. okt. 7. 17:05
 10/12 anonim ***** válasza:
ezt a pároddal beszéld meg, semmiképp se különcködj, hogy ezt én hoztam(vadidegeneknek), ez ő hozta...együtt vegyetek valamit. sőt, apukához lehet vinni bort, háziasszonynak sütit-desszertnek, kisfiúnak valamit. biztos, hogy ők is adnak valamit párodnak, illene legalább a kisfiúnak valami apróság, ha másnak nem is
2011. okt. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!