Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Csubilla név szerintetek szép?

Csubilla név szerintetek szép?

Figyelt kérdés
Csubikaaa...ugye milyen aranyos a becézése? vagy csak én gondolom így?
2011. okt. 28. 00:38
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
Azoknak, akik képesek kimondani olyan szavakat, mint cukorfalat, koviubi, kariaji, uncsitesó és még vagy tízezer, feltétlenül Csubilla legyen a gyerekük. Sőt: Csubilla Lükemónia. Hiába: rá kell tromfolni a szomszédasszony Orália Karéliájára! (Csak azt az ártatlant, azt sajnálom.)
2011. nov. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim válasza:
Szerintem van ennél a névnél szebb de szerintem te tudod ;)
2011. nov. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 A kérdező kommentje:
De neeem az én gyerekem. :D
2011. nov. 1. 12:56
 44/54 anonim ***** válasza:

ezer százalék kamu

tippeljünk, szerintetek ki tette fel a kérdést! szerintem egy 12 éves fiú, aki így csúfolja valamelyik osztálytársnőjét!

2011. nov. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
Minden további nélkül elhiszem, hogy leendő szülők az érintettek. Már semmi illúzióm sincsen az emberek egy része szellemi szinvonalát illetően.
2011. nov. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
most nézem az előző kommentedet, fejet és törzset hajtok az érvelésed előtt, igen, akinek csubillának kell lenni legyen csubilla!
2011. nov. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 A kérdező kommentje:
Régebben gondolkodtak a Csobilla néven, de az nem tetszett nekik, meg én is lebeszéltem őket erről a névről. Utána jött a Csubilla név, ami nagyon aranyosnak tűnik...A férjnek a Csilla név tetszett a legjobban, a feleségnek pedig a Lilla, így nem tudtak dönteni, ezért akarják/akarták Csubillának elnevezni a hamarosan megszületendő kislányuknak. Akik elolvasták az elején, nem rólam van szó, csupán kedves ismerőseim, akiknek segíteni szeretnék a névválasztásban. Mivel ennyi negatív kommentár/vélemény érkezett, valószínűleg Adabella lesz a kislány neve.
2011. nov. 1. 19:09
 48/54 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Én vagyok az, aki "vicsorgó" kommenteket írt. A mentségemre szóljon, hogy úgy is gondolom. Veled az égadta világon semmi baj: segíteni akartál az ismerőseidnek és feltetted a kérdést. Nem vagyok én vadember - jaj, dehogyis! - de néha beVADítanak a divat-követések, a - hogy is mondjam? - "reklámzabálások". Biztosan rendes emberek az ismerőseid: könyörgök nekik, ezt a rémséges szörnyet - a pici lányuk érdekében - sürgősen felejtsék el. Dallamos nevet szeretnének? Értem én, és miért ne? Nevezzék akkor talán Lucillának (latinul: Kicsi Fény: az olasz kiejtése méginkább cseng: Lucsilla). Az Adabella jelentése egyszerűen: "a szép Ada". Biztos, hogy szép is lesz a kicsi lány - de a név hangzása nekem meglehetősen "tompa" (a d és b miatt).


Aztán..ha nem ragaszkodnak a "csengettyűhöz", de méltóságos, ritka név is jöhet szóba - miért nem nevezik majd Hargitának? A székely-magyar népünk szent hegyéről?


Egyszóval: bármi legyen, csak 'nehogy má'...Csubilla. Ha jót akarnak annak az ártatlannak..Én meg - miután kitomboltam magamat - barátságosan üdvözöllek.

2011. nov. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
De még: 14:56-os, te meg nagy vagy!
2011. nov. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 A kérdező kommentje:
Hargita? nekem arról mindig egy hegyi pásztor ugrik be, aki nehézkesen őrzi a nyájat. Köszi a lehetőségeket. :D
2011. nov. 2. 14:14
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!