Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Tudnátok írni nekem néhány...

Tudnátok írni nekem néhány testvérekről szóló idézetet?

Figyelt kérdés
Jó lenne, ha NEM linket küldenétek el. köszi!
2011. dec. 23. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Google. Hamarabb megtalálod, minthogy értelmes válasz érkezzen. Már meg is lenne rég.
2011. dec. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Erre valók a testvérek. Hogy szekálják egymást, hogy megnehezítsék egymás életét. A gyerekek ebben nőnek fel, és ettől edződnek meg. Ez adja az alapot a felnőtt élethez."


Cecelia Ahern



"Testvérek. Micsoda isteni adomány! Ezt sose vegyétek magától értetődőnek! Adjatok hálát érte mindennap! Vigyázzatok egymásra!"


Lisa Jewell



"A testvéri szív színtiszta gyémánt, gyöngédsége határtalan!"


Honoré de Balzac



"Ebben a pillanatban villant belém, mit érezhetnek a testvérek egymás iránt. Életüktől elválaszthatatlan ez az érzés, semmilyen érzelmi megrázkódtatás nem tudja gyökerestül kiszaggatni, a civakodások megtaposhatják egy pillanatra, hogy utána annál elevenebb legyen. Ezt az érzést semmiféle szenvedély nem sem fojthatja el véglegesen, még az erős, igaz szerelem is legfeljebb csak versenyre kelhet vele."


Charlotte Bronte



Ja, és a google-ben találtam. :-))

2011. dec. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mosolygok, mert a testvérem vagy, és kacagok, mert nem tehetsz ellene semmit :)
2011. dec. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igazad van.. de azért köszönöm a segítséget! :)
2011. dec. 25. 15:20
 5/5 anonim válasza:
-Akkor osszuk el testvériesen, vagy inkább fifti- fifti?
2012. jan. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!