Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ha apám új feleségének van...

Ha apám új feleségének van egy gyermeke akinek ugyanaz a neve mint az enyém (tehát ő más házasságból származik) és apám a nevére akarja venni, akkor azt lehet?

Figyelt kérdés
Tehát Pl Mindketten Rékák vagyunk. Ő Balogh Réka Én meg Szabó Réka vagyok, és apám a mostoha húgom a nevére akarja venni, akkor ugye ketten lennénk Szabó Rékák, ilyet lehet csinálni? Mert végül is az anyukánk nem ugyanaz és az okiratokon úgy is az anyát kérdezik.
2012. jan. 18. 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Sőt, ha apádnak születne egy gyereke az új feleségétől, az is lehetne Szabó Réka.
2012. jan. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2012. jan. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
legalább egyszerű: Rékák! gyertek ebédelni!
2012. jan. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Csak ökörség ilyet csinálni mert bármikor probléma lehet belőle! Nincs elég név?
2012. jan. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
31%
Igen, ökörség, dehát ez van.
2012. jan. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

3 balogh rékát ismerek :)

bocsi az offért

2012. jan. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
Lehetni lehet, de nem egyszerű, mert ahhoz előbb le kell hogy mondjon a lányról a vér szerinti apja.
2012. jan. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én meg egy Szabó Rékát ismerek... Lehetni lehetséges, de nagyon bonyolult és értelmetlen egyrészt. Esetleg a mostohatesódnak kell új nevet felvenni. De az is nagyon bonyolult.
2012. okt. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!