Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Megfutamodni vagy szembenézni...

Megfutamodni vagy szembenézni és tűrni?

Figyelt kérdés
Anyóssal való rossz kapcsolat miatt gyakori vita állandó mindennapos látogatásainak miatt. Nincs nyugtunk állandóan azt nézzük hogy el ment -e már, itt mellettünk dolgozik a házhoz tartózó földeken és az udvarba pakol mindent ami neki nem fér el a házánál.Esély sincs rá hogy kitiltsuk innen mert az övé és félig párom apukája után. Mennyünk albérletbe a nyugodt élet érdekében vagy maradjunk és tűrjünk?Látszólagosan nem csipjük egymást és mások előtt beszégyenít, és a falun ki tudja mit terjeszt rólam csak furán néznek rám az emberek és úgy befeketített már. Én jobbnak látom a költözést.

2012. máj. 1. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudjátok kifizetni őt?
2012. máj. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Először próbáljátok megbeszélni. Például jelöljetek ki egy részt neki az udvaron - oda pakolhat, máshova nem. Vagy próbáljátok meg kivásárolni a részét. Ha mindez úgysem működik, mert annyira megromlott a kapcsolat, szerintem költözzetek el.
2012. máj. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerintem is az lesz a legcélszerűbb.Ha megyünk akkor csak albérletbe tudunk menni, egy részből sajnálom itt hagyni a házat mert költöttünk rá felfalaztuk de ha más megoldás nem maradt a béke kedvéért akkor elmegyünk,mert így lesz a legjobb és a falusi iskoláztatással sem vagyok megelégedve.
2012. máj. 1. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!