Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » A közigazgatási és Elektroniku...

A közigazgatási és Elektronikus Közszolgáltatások Központi Hivatala külföldre vándorolt emberekkel is segít felvenni a kapcsolatot, vagy csak akik Magyarországon élnek?

Figyelt kérdés
Nagymamámat keresem, aki Canadába diszidált. Nem tudom milyen úton induljak el.Állítólag a nagykövetségeken nem segítenek. Tud valaki tanácsot adni? Egyébként tudom a nevét, születési évét és azt is , hogy melyik évben ésmelyik városba ment ki anno.
2012. máj. 15. 14:12
 1/1 anonim ***** válasza:

A KEK KH valószínűleg csak a belföldi lakóhelyű állampolgárok felkutatásában tud némi segítséget adni.

Szerintem ha tudod az adatait, valami kanadai szervezettel kellene felvenni a kapcsolatot, akik esetleg kivándorlási ügyekben is járatosak. Vagy a kanadai nagykövetséget megkérdezni, hogy ilyen esetben kihez fordulhatsz a kérdéseddel. Biztosan van megoldás.

2012. máj. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!