Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Apukám unokatestvérének a...

Apukám unokatestvérének a gyereke, nekem mi?

Figyelt kérdés
Néha nem vagyok tisztában a rokoni szálakkal..:/ Ez egy kicsit idegesít. Amikor nem tudom, hogy a távolabbi rokonaim nekem igazából mik. Pls, írjátok le!!! Előre is köszi..:))

2012. jún. 30. 10:29
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Unokaöccs, vagy unokahúg.
2012. jún. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Egyrészt nem mi hanem ki :) másrészt beírod a google-ba hogy rokonság és a wikipédián gyönyörűen láthatod a rokonságot :) mert itt sokan nem jót fognak írni. Tapasztalat...
2012. jún. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondtam, hogy nem jót írnak....
2012. jún. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Másodunokatestvéred.
2012. jún. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem. Az unokaöccs/húg a testvéred gyerekei.


A szüleid 1. unokatestvérének (tehát a nagyszüleid testvérének a gyerekei) a gyerekei a te másod unokatestvéreid.

2012. jún. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocs az offért: Unokahúgod és unokaöcséd semmiképpen nem lehet, mert a testvérednek a gyereke az unokahúgod/unokaöcséd.
2012. jún. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy olyan személy, aki elég közeli ahhoz, hogy közel merd engedi magadhoz, de elég távoli ahhoz, hogy le is feküdj vele. Nem igazi a szerelem, amit érzel. Csak lelked elnyomottságának kitörési vágya, ami szerelemnek tűnik föl. Ha majd nem elemzed, hogy milyen rokon, akkor mersz szeretni igazán.
2012. jún. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!