Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Kinek illik jelölni facebookon...

Kinek illik jelölni facebookon? Most érkeztem haza barátoméktól, most volt a bemutatás, de a megismert ismerősöknél nem tudom, hogy most nekem illene bejelölni őket vagy várjam még ők jelölnek? Bökni gáz, ugye? 17/L

Figyelt kérdés
2012. júl. 19. 13:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várd meg ameddig szorosabbra fűződik a kapcsolat. Nem kell azonnal minden ismerőst jelölni. DE ha Te másképp gondolod akkor jelöld őket nyugodtan.
2012. júl. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De nekem illik?
2012. júl. 19. 13:02
 3/11 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem olyat jelölj csak be, akinek anélkül is tudod a szülinapját, hogy a facebook figyelmeztetne.
2012. júl. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs illik-nem illik. De nem kell azonnal hazaérkezés után rohanni sem a facéra, és jelölni.
2012. júl. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem várj még egy picit és csak utána jelöld be őket. Így túlságosan is úgy tűnne, az ahogy hazaértél rögtön rohantál facebookra...
2012. júl. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

:D Annyira vicces a kérdésed! :D Bökni gáz igen! Szerintem az a bökés dolog alapból értelmetlen,hát még ha a párod rokonait,akiket nem is ismersz,csak már bemutatkoztatok bökdösnél.

Nem kell őket egyből bejelölni facebookon. Ráérsz..

2012. júl. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És kinek illik jelölni?
2012. júl. 19. 15:32
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

És ki a tök az, aki ezen fosik?!

Nemmindegy?

2012. júl. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hogy érted,hogy kinek? Hogy nagynéni vagy akármi? Jesszus,be ne jelöld őket így!!!! :D
2012. júl. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én soha nem jelölök be olyat, akit csak látásból ismerek, vagy még csak egyszer találkoztunk. És visszaigazolni sem szoktam olyanoknak. Így ha most én a barátod családja helyében lennék és te bejelölnél (bár illik, nem illik, ehhez nem értek, a facebook-etikettet még nem tanulmányoztam át), visszautasítanálak, mert oké, láttalak, beszélgettünk is pár szót, de attól még én nem ismerlek, és nem vagyok kíváncsi sem a posztjaidra, sem a képeidre. Lehet, hogy ők máshogy állnak hozzá, és örömmel jelölnének vissza. Bökni ultra-gáz. Még ismerőst is.
2012. júl. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!